Sport regionalny - Aktualności

Mecz forBet IV ligi, Narew 1962 Ostrołęka – Victoria Sulejów. Kto faworytem ekspertów?

0

W forBet IV lidze mazowieckiej Narew 1962 Ostrołęka podejmie Victorię Sulejówek. Mecz 6 kolejki tego sezonu zaplanowano na sobotę, 3 września. Początek o godzinie 16:00. Obie ekipy znajdują się po dwóch stronach ligowej tabeli. Kogo stać na wywalczenie punktów?

Po dwóch stronach tabeli

W forBet IV lidze mazowieckiej sytuacja jest niezwykle ciekawa. Po pięciu kolejkach nadal trudno wskazać wyraźne grono faworytów do walki o czołówkę na koniec sezonu, bowiem wiele zespołów prezentuje dość wyrównany poziom. Przy okazji warto zaznaczyć, że triumfator rozgrywek awansuje do III ligi, natomiast spadek czeka trzy najsłabsze ekipy.

Interesująco zapowiada się mecz, który Narew 1962 Ostrołęka rozegra w Victorią Sulejówek. W tej chwili Narew zajmuje miejsce tuż nad strefą spadkową, mając na swoim koncie trzy punkty po czterech meczach. Zespół z Ostrołęki ma jednak do rozegrania zaległe spotkanie z Oskarem Przysucha, które w pierwotnym terminie nie doszło do skutku.

Lepiej radzi sobie Victoria Sulejówek, będąca w szerokiej czołówce forBet IV ligi mazowieckiej, z dorobkiem dziewięciu punktów po pięciu rozegranych meczach. W najbliższym meczu to właśnie goście będą faworytem do wygranej. Takie wnioski można snuć na podstawie dotychczasowych występów obu ekip w forBet IV lidze mazowieckiej.

Piłkarze z Sulejówka do tej pory grali dwukrotnie na wyjeździe, a ich występy kończyły się z różnym skutkiem. Jedna wygrana i jedna porażka to dorobek Victorii na obcych stadionach. Narew 1962 Ostrołęka zagra u siebie, a domowy bilans gospodarzy najbliższego meczu jest taki sam, jak wyjazdowy Victorii Sulejówek. Jeden komplet punktów za wygraną oraz jedna przegrana u siebie.

Co ciekawe, oba zespoły, biorąc pod uwagę zarówno mecze domowe jak i wyjazdowe, nie dzieliły się jeszcze punktami z rywalami. Czy i tym razem kibice nie będą świadkami remisu? To się okaże.

Warto przyjrzeć się jeszcze bramkowej dyspozycji, którą na początku sezonu prezentują Narew 1962 Ostrołęka i Victoria Sulejówek. Zajmująca szóste miejsce w tabeli forBet IV ligi Victoria Sulejówek ma bilans bramkowy 13:7. Z kolei sklasyfikowana na 15 lokacie Narew 1962 Ostrołęka legitymuje się zestawieniem 6:12, przy czym musimy pamiętać, że klub z Ostrołęki rozegrał jeden mecz mniej od swojego najbliższego rywala.

W niższych ligach czasem rozstrzygnięcia bywają jednak zaskakujące, ale oceniając potencjał obu drużyn przed meczem zdaje się, że Victoria Sulejówek wybiera się po komplet punktów. Narew 1962 Ostrołęka będzie chciała dobrze zaprezentować się na własnym terenie, a tle pozostaje walka o to, aby przynajmniej utrzymać się nad strefą spadkową.

Mecz forBet IV ligi. Narew 1962 Ostrołęka – Victoria Sulejówek. Kiedy?

Pojedynek Narew 1962 Ostrołęka kontra Victoria Sulejówek odbędzie się w sobotę, 3 września. Mecz rozpocznie się o godzinie 16:00.

5/5 - (1 głos)

Brak postów do wyświetlenia