Finanse - Aktualności

Agro Ofensywa – promocyjna oferta Banku BGŻ BNP Paribas dla rolników

0

Bank BGŻ BNP Paribas rozpoczyna rok 2019 od wdrożenia atrakcyjnej i kompleksowej oferty promocyjnej adresowanej do rolników. W ramach Agro Ofensywy klienci związani z branżą rolniczą mogą liczyć na dogodne warunki kredytowania w zakresie trzech obszarów: produkcji rolnej, inwestycji w ogniwa fotowoltaiczne oraz realizacji projektów z dotacją unijną.

Nowy rok, dla każdego rolnika, który w sposób strategiczny podchodzi do rozwoju swojego biznesu, oznacza konieczność poszukiwania dogodnych warunków finansowania inwestycji, gwarantujących możliwość aktywnej partycypacji w wymagającym rynku.

Na zapotrzebowanie to odpowiada najnowsza oferta Banku BGŻ BNP Paribas – w jej ramach klienci mogą liczyć na atrakcyjne warunki kredytowania inwestycji. Bank zrezygnował z pobierania prowizji od udzielanych kredytów oraz obniżył marże. Dzięki zastosowaniu tych zabiegów oprocentowanie kredytów może się okazać (przy spełnieniu określonych warunków) niższe od standardowego.

Pakiet rozwiązań kredytowych dla rolników powstał z myślą o nowych, jak i dotychczasowych klientach banku. Dodatkowo ci ostatni mogą skorzystać z kredytu preferencyjnego w wysokości co najmniej 200 tysięcy złotych.

Szczegółowe zasady uzyskania promocyjnych warunków kredytowania inwestycji w ramach Agro Ofensywy:

  • Kredyt Agro Ekspres – udzielany jest w rachunku bieżącym, z przeznaczeniem na dowolny cel związany z prowadzeniem gospodarstwa rolnego. Warunkiem skorzystania z niższego oprocentowania jest zawarcie ubezpieczenia (wybrany wariant polisy wpływa na obniżkę marży). Może ona wynieść nawet 0,99 proc. Maksymalna kwota kredytu, o jaką można się starać to 2miliony złotych.
  • Inwestycja w ogniwa fotowoltaiczne. Tego rodzaju inwestycje, w najnowsze technologie, związane z ekologicznym pozyskiwaniem energii, są obecnie szczególnie cenne i perspektywiczne. Bank chce zachęcić rolników do tych wymagających kapitałowo inwestycji poprzez zaproponowanie korzystnych warunków kredytowania (m.in.: dziesięcioletni okres spłaty, brak prowizji, obniżona marża – 3 proc. – przy zakupie odpowiedniego ubezpieczenia). Maksymalna kwota kredytu to 300 tysięcy złotych. Wymagany jest piętnastoprocentowy wkład własny oraz zabezpieczenie spłaty kredytu.
  • Realizacja projektów współfinansowanych ze środków UE. Bank oferuje preferencyjny kredyt Unia+. W jego ramach nie pobiera prowizji. Warunkiem skorzystania z promocji jest zawarcie umowy ubezpieczenia oraz posiadanie wkładu własnego w wysokości co najmniej 10 proc. planowanej inwestycji.

Oferta Banku BGŻ BNP Paribas dla rolników oceniana jest jako jedna z czołowych na rynku – w roku 2018, po raz trzeci z rzędu, firma otrzymała tytuł „Banku Najlepszego dla Rolnika”, w rankingu agencji konsultingowej Martin & Jacob.

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia