Strona główna Aktualności Finanse - Aktualności Aplikacja mobilna i eKsięgowość Santander Banku nagrodzone w Mobile Trends Awards
Finanse - Aktualności

Aplikacja mobilna i eKsięgowość Santander Banku nagrodzone w Mobile Trends Awards

0

Santander Bank Polska zwyciężył w głosowaniu internautów przeprowadzonym w ramach konkursu Mobile Trends Awards – w kategorii „aplikacja mobilna”. Wysokie, trzecie miejsce, w głosowaniu zajęła także eKsięgowość – adresowana do małych firm.

Zarówno aplikacja mobilna, jak i eKsięgowość są sukcesywnie modernizowane, dzięki czemu odpowiadają na dynamicznie zmieniające się potrzeby klientów, co jest przez nich doceniane.

Dzięki aplikacji Santander mobile można łatwiej i efektywniej zarządzać finansami – aplikacja zapewnia stały dostęp do usług bankowych, ale nie tylko. Za jej pośrednictwem można również dokonać zakupu biletów komunikacji miejskiej, zapłacić telefonem w sklepie czy w punkcie usługowym albo opłacić parking.

To nie wszystkie możliwości aplikacji mobilnej Santandera – za jej pomocą można też dokonać popularnych płatności BLIKIEM, wymieniać waluty i korzystać z różnych usług bankowych.

Funkcjonalność aplikacji na pewno doceni np. ten klient, który zgubi dowód osobisty – dzięki aplikacji będzie mógł natychmiast po stwierdzeniu braku dowodu skontaktować się z doradcą bankowym, aby zastrzec dokument. Mobilnie można również zamówić duplikat karty.

Aplikacja posiada certyfikat dostępności WCAG2.0, co oznacza, że spełnia wymogi dostępności dla osób z niepełnosprawnością wzroku.

Z aplikacji mobilnej Santander Banku Polska korzysta co miesiąc ponad jeden milion klientów.

Dużą popularnością cieszy się również usługa oferowana z myślą o przedsiębiorcach, którzy prowadzą uproszczoną księgowość – eKsięgowość.

W jej ramach klient ma zapewniony dostęp m.in. do: szablonów faktur, generatora plików JPK (umożliwia także ich wysyłanie), edycji kosztów, generatora Księgi Przychodów i Rozchodów, deklaracji Vat i wielu innych funkcji, istotnych z punktu widzenia osób prowadzących małe firmy.

Więcej informacji – Media.santander.pl

Oceń post