Finanse - Aktualności

Bank BGŻ BNP Paribas zmienia nazwę na BNP Paribas Bank Polska

0

Bank BGŻ BNP Paribas SA zmienił nazwę na BNP Paribas Bank Polska SA. Ostateczna decyzja w tej sprawie zapadła 29 marca 2019 r. – wraz z otrzymaniem wpisu do Krajowego Rejestru Sądowego. W związku z tym nastąpiło wcześniej zapowiadane ujednolicenie marki.

Nowa nawiązuje do globalnej marki – BNP Paribas. Stosowne zmiany zostały już wprowadzone zarówno w placówkach banku na terenie Polski, jak i w systemach oraz aplikacjach, na kartach płatniczych i wszystkich materiałach marketingowych związanych z działalnością banku.

Inny adres ma również strona internetowa banku – od teraz jest to Bnpparibas.pl.

Oficjalnie bank zaczął działać pod ujednoliconą marką – BNP Paribas – od 1 kwietnia 2019 r. BNP Paribas Polska należy do międzynarodowej grupy bankowej, która funkcjonuje na rynku ponad siedemdziesięciu krajów na całym świecie, zatrudniającej niemal dwieście tysięcy pracowników.

BNP Paribas Polska oferuje swoim klientom szeroki wachlarz różnorodnych rozwiązań finansowych, dostosowanych do potrzeb wielu grup klientów – zarówno indywidualnych, jak i instytucjonalnych.

Bank zapewnia różną formułę produktów, usług i obsługi – tak aby optymalnie dostosować je do danego klienta. Przykładowo – oferta dla klientów indywidualnych proponowana jest m.in. w formule standardowej, Premium oraz Private Banking.

Bank jest również cenionym partnerem klientów z sektora MŚP, dużych przedsiębiorstw, korporacji międzynarodowych oraz sektora rolno-spożywczego.

Zmiana marki nie będzie się wiązała z jakimikolwiek nowymi wymaganiami formalnymi wobec dotychczasowych klientów Banku BGŻ BNP Paribas. Wszystkie zawarte do tej pory umowy pozostają w mocy – nie ma potrzeby podpisywania nowych umów ani aneksów.

Bank prowadzi działalność w ponad 550 placówkach – obecnie z logo BNP Paribas – na terenie całej Polski. Obsługuje niemal 650 bankomatów i ponad 320 wpłatomatów.

Więcej informacji – Media.bnpparibas.pl

 

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia