Finanse - Aktualności

Bank Millennium wprowadza prestiżową kartę Mastercard Corporate Executive

0

W katalogu kart oferowanych przez Bank Millennium pojawił się nowy produkt – to karta Mastercard Corporate Executive, czyli korporacyjna karta obciążeniowa w wersji prestiżowej – dla kadry zarządzającej.

Jest to zarazem pierwsza na polskim rynku bankowym tego rodzaju karta z programem Priceless Specials, gwarantująca m.in. dostęp do: saloników lotniskowych, usług concierge i programu korzyści „Inspiracje”.

Millennium Mastercard Corporate Executive stworzono z myślą o komforcie i bezpieczeństwie finansowym oraz organizacyjnym kadr zarządzających – osób, które ze względów zawodowych często podróżują. Nowa karta łączy w sobie przywileje, wygodę i bezpieczeństwo, co jest szczególnie istotne np. przy regulowaniu płatności poza granicami kraju.

Karta obciążeniowa Millennium Mastercard Corporate Executive integruje cechy korporacyjnej karty płatniczej, zapewniającej łatwy i bezpieczny dostęp do firmowych środków finansowych z pakietem benefitów usług prestiżowych, które do tej pory były dostępne tylko w ramach oferty adresowanej do najzamożniejszych klientów indywidualnych.

Karta Mastercard Corporate Executive uprawnia również do korzystania z atrakcyjnych zniżek w ramach programu Banku Millennium „Inspiracje”. Program „działa” w niemal tysiącu punktów usługowych i handlowych na terenie całej Polski.

Kadra zarządzająca z pewnością doceni także pakiet usług concierge związanych z podróżami lotniczymi.

Posiadacze karty, a także ich goście mają prawo korzystać z sieci ponad tysiąca ekskluzywnych saloników na lotniskach w ponad stu krajach świata, niezależnie od linii lotniczych ani klasy odbywanej podróży. Karta Corporate Executive jest swoistym „biletem wstępu” – inne dokumenty nie są potrzebne, aby móc się cieszyć z atrakcyjnej oferty saloników.

Kolejny przywilej, z jakiego mogą korzystać użytkownicy karty to pakiet Mastercard Concierge, dający szybki dostęp do takich usług jak m.in.: rezerwacje biletów lotniczych, samochodów, noclegów w hotelach itp.

Karta zapewnia także dostęp do ubezpieczeń – w tym m.in. od nieuprawnionego użycia karty, odwołania lub opóźnienia lotu czy zgubienia bagażu.

Więcej informacji – serwis internetowy Banku Millennium – Bankmillennium.pl

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia