Finanse - Aktualności

BIZnest Konto i 100 zł za aktywację terminalu płatniczego – specjalna oferta Nest Banku

0

BIZnest Konto dla firm triumfowało w swojej kategorii produktowej, w rankingu portalu Bankier.pl, podsumowującym rok 2018 na rynku bankowym.

Konto zyskało uznanie jako rachunek tani i zapewniający sprawne zarządzanie finansami firmowymi, nie tylko w złotym, ale również w jedenastu innych walutach.

BIZnest Konto jest rachunkiem rozliczeniowym prowadzonym w złotych, możliwe jest także prowadzenie w jego ramach BIZnest Konta Waluta w: USD, EUR, GBP, CHF, CZK, DKK, HUF, JPY, NOK, RON i SEK.

Bank zapewnia darmowe prowadzenie konta, nie pobiera również opłat za wydanie i użytkowanie karty płatniczej, za wypłaty gotówki we wszystkich bankomatach na terenie Polski, za przelewy krajowe (internetowe) Elixir (w tym do ZUS i US).

Klienci posiadający BIZnest Konto nie są także obciążani opłatami za wpłaty we wpłatomatach sieci Euronet na terenie całego kraju.

Wszystkie wyżej wymienione usługi są dostępne bez konieczności spełniania żadnych dodatkowych warunków.

Założenie konta jest bardzo proste. Wystarczy – za pośrednictwem serwisu internetowego Nest Banku – wysłać wniosek i następnie potwierdzić go przelewem opiewającym na kwotę 1 zł. Następnie należy umówić się w placówce banku na podpisanie umowy, może ją również dostarczyć kurier.

Po otrzymaniu umowy aktywujemy dostęp do bankowości internetowej, cały proces uruchamiania konta kończy aktywowanie karty (za pośrednictwem bankowości internetowej albo mobilnej).

Decydując się na korzystanie z terminalu płatniczego, klient nie tylko nie zapłaci nic za dzierżawę urządzenia, instalację i aktywację, czy też prowizji za realizowane za jego pośrednictwem transakcje, ale zyska również 100 zł w prezencie.

Więcej informacji na temat BIZnest Konta – na stronie Nestbank.pl.

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia