Finanse - Aktualności

„Do 140 zł za otwarcie konta Direct lub Komfort” – promocja w ING Banku Śląskim

0

Nawet do 140 złotych mogą zyskać nowi klienci ING Banku Śląskiego, którzy w czasie trwania promocji, czyli do 31 marca 2019 r., zdecydują się założyć Konto z Lwem Direct (w złotych) albo Konto z Lwem Komfort (również w złotych).

Oferta jest adresowana do klientów, którzy od 28 lutego 2017 r. do 31 grudnia 2018 r. nie posiadali (ani też nie byli współposiadaczami) „Konta z Lwem Direct”, „Konta z Lwem Komfort”, „Konta z Lwem Mobi”, „Konta z Lwem Premium”, „Konta z Lwem Klasycznego”, „Konta z Lwem Student” oraz „Konta z Lwem PRP”.

Kolejnym warunkiem wzięcia udziału w promocji jest założenie Konta z Kartą (za pośrednictwem serwisu internetowego ING) a także dowolnego, wybranego z oferty – konta oszczędnościowego.

Jeśli uczestnik promocji wykona, za pomocą karty wydanej do konta albo korzystając z aplikacji BLIK, transakcje bezgotówkowe, na łączną sumę co najmniej 1 tysiąca złotych – otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 100 złotych. Termin na realizację tych operacji mija 30 czerwca 2019 r.

Konieczne jest również posiadanie aktywnego konta osobistego, oszczędnościowego i karty – na dzień wypłaty nagrody.

Na wyższą kwotę – 120 złotych – może liczyć ten nowy posiadacz kont „uwzględnionych” w promocji, który do 30 czerwca 2019 r. wykona co najmniej trzy transakcje bezgotówkowe za zakupy w sklepach internetowych – i skorzysta w tym celu z BLIKA, ewentualnie do końca czerwca 2019 r. otrzyma minimum jedno wynagrodzenie w wysokości od 1 tysiąca złotych na konto osobiste otwarte w ramach promocji.

Pod uwagę nie będą brane wpływy z innych kont, których posiadaczem jest klient indywidualny.

Najwyższą przewidzianą w ofercie specjalnej nagrodę, czyli 140 zł, otrzyma ten uczestnik promocji, który spełni wszystkie powyższe warunki, czyli do dnia 30 czerwca 2019 r. wykona transakcje, które warunkują wypłacenie 120 zł nagrody, jak również do tego dnia otrzyma wynagrodzenie w wysokości minimalnej 1 tys. zł i nie będzie to wpłata z rachunku klienta indywidualnego.

Nagroda zostanie wypłacona do 10 lipca 2019 r. na konto oszczędnościowe. W czasie trwania promocji można uzyskać jedną nagrodę.

Więcej informacji – regulamin promocji „Do 140 zł za otwarcie konta Direct lub Komfort” – na stronie Ing.pl.

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia