Finanse - Aktualności

Getin Noble Bank ponownie z maksymalną oceną ratingu miesięcznika „Forbes”

0

Getin Noble Bank ponownie uzyskał najlepszą ocenę (pięć punktów na pięć możliwych) w jedynym na polskim rynku ratingu porównującym oferty finansowe adresowane do najzamożniejszych klientów. Rating miesięcznika „Forbes” zestawia aktualne oferty kilkunastu banków.

Ocenie podlega nie tylko jakość produktów, ale również obsługa klienta w zakresie bankowości prywatnej, a także wdrażanie rozwiązań odpowiadających potrzebom klientów i „nadążanie” za trendami czy też ich kreowanie na rynku krajowym.

To nie wszystko – rating jest wszechstronny, co oznacza, że przy ocenie oferty poszczególnych podmiotów, brane są również pod uwagę usługi dodatkowe, cenione przez zamożnych klientów. To między innymi: ponadstandardowe korzyści dla posiadaczy kart kredytowych określonych kategorii czy popularne usługi concierge.

Bankowość prywatna „w wykonaniu” Getin Noble Bank nie po raz pierwszy uzyskała tak wysoką ocenę – pięć gwiazdek w ratingu „Forbesa” – to wyraz docenienia wysokiej jakości oferowanych produktów i poziomu obsługi klientów przez doradców Noble Private Banking.

Na uwagę zasługuje kompleksowe podejście banku do klienta – zarówno pod względem proponowanego katalogu różnego typu produktów (w tym inwestycyjnych) jak i pakietu usług dodatkowych.

Getin Noble Bank od lat realizuje strategię stabilnego rozwoju, bazując na sprawdzonych i popularnych rozwiązaniach, jednocześnie sukcesywnie rozszerzając wachlarz dostępnych produktów i usług finansowych o nowe, a nawet nowatorskie rozwiązania finansowe i okołofinansowe (dostęp do usług concierge itp.).

Więcej informacji na temat ratingu i aktualnej oferty bankowości prywatnej – Getinbank.pl.

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia