Strona główna Aktualności Finanse - Aktualności ING „Gwiazdą Jakości obsługi 2019”
Finanse - Aktualności

ING „Gwiazdą Jakości obsługi 2019”

0

ING Bank Śląski został uznany za lidera obsługi klientów w kategorii „Banki” w dwunastej edycji Polskiego Programu Jakości Obsługi. ING uzyskał tytuł „Gwiazda Jakości Obsługi 2019”.

To już kolejna wygrana ING Banku Śląskiego – dla firm, szczególnie takich, które w znacznym stopniu bazują na zaufaniu i dobrych opiniach klientów – ranking ten ma istotne znaczenie – powstaje na podstawie opinii samych klientów. Nie jest to ranking ekspercki.

Otrzymanie tytułu oznacza również docenienie pracy zespołowej – bez niej nie jest możliwe stworzenie strategii dotyczącej wielopłaszczyznowej obsługi klienta ani jej bieżąca realizacja.

Aby obsługa bankowa odpowiadała potrzebom klientów, konieczne jest dziś prowadzenie działań na różnych płaszczyznach – mimo coraz większej dynamiki rozwoju kanałów dystrybucji i obsługi online (bankowość internetowa oraz bankowość mobilna) – nie można jednocześnie zaniedbywać oferty i obsługi dostępnej w ramach bankowości tradycyjnej (oddziałów i punktów stacjonarnych).

Dopiero efektywne połączenie tych dwóch wiodących elementów, z których „składa” się współczesna oferta bankowa – daje szansę na sukces, czyli zainteresowanie klientów i zdobywanie ich lojalności.

Polski Program Jakości Obsługi ma na celu wyłanianie liderów różnych branż na podstawie opinii i ocen klientów. Każdy może wziąć udział w internetowym badaniu za pośrednictwem serwisu Jakośćobsługi.pl. Opinie można również zgłaszać za pomocą aplikacji mobilnej. Badanie przeprowadzane jest w sposób ciągły, co oznacza, że opinie są dodawane przez cały rok.

Więcej informacji na ten temat – Media.ingbank.pl.

Oceń post