Finanse - Aktualności

Innowacyjny kredyt samochodowy w Toyota Banku – Smartplan i samochody używane

0

Toyota Bank oferuje innowacyjny kredyt na zakup samochodów używanych.

Smartplan, dzięki któremu można na dogodnych warunkach nabyć samochód używany z serwisu Toyota Plus, jest pierwszą tego typu ofertą na rynku, stanowiącą połączenie niskich rat kredytowych i możliwości dokonywania regularnej wymiany samochodu (na kolejny używany albo na nowy).

Wymiany można dokonać po trzech lub czterech latach używania dotychczasowego auta. Procedura wymiany polega na odkupieniu przez dilera używanego samochodu, co pokryje zarówno ostatnią ratę, jak i pierwszą wpłatę.

Bank proponuje niższe od standardowego oprocentowanie kredytu – zniżka może sięgnąć nawet 40 proc. w porównaniu do regularnego Standard Kredytu, który oferowany jest na porównywalny okres czasu. RRSO Smartplanu wynosi nieco ponad 12,5 proc.

Toyota Bank oferuje Smartplan już przy dziesięcioprocentowej wpłacie własnej.

Minimalny czas spłaty kredytu to 36 miesięcy, maksymalnie zobowiązanie należy uregulować w ciągu 48 miesięcy.

Wysokość raty miesięcznej wylicza się na podstawie ceny Toyoty, odpowiednio pomniejszonej o wartość dokonanej przez kredytobiorcę wpłaty własnej i ostatniej raty. Dzięki temu mechanizmowi raty są niskie i łatwe do spłacenia.

Innowacyjny kredyt na samochody używane oferowany jest na auta do pięciu lat.

Szczegółowych informacji na temat kredytu udzielają Dilerzy Toyoty na terenie całego kraju.

Bank udostępnia również specjalny formularz kontaktowy na swojej stronie – Toyotabank.pl. Wystarczy go uzupełnić, wysłać i czekać na telefon ze szczegółową ofertą indywidualną Smartplanu.

Również wniosek kredytowy można złożyć za pośrednictwem serwisu internetowego Toyota Banku.

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia