Finanse - Aktualności

Karta kredytowa Citi Simplicity i smartfon Xiaomi Redmi 6A 2GB/16GB – w promocji Banku Handlowego

0

„Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i otrzymaj smartfon Xiaomi Redmi 6A 2GB/16GB” – tak Bank Citi Handlowy reklamuje jedną z najpopularniejszych promocji w swojej ofercie.

Nowoczesny telefon można otrzymać, jeśli zdecydujemy się podpisać umowę o kartę kredytową Citi Simplicity – za 0 zł.

Promocja trwa do 24 kwietnia 2019 r.

Warunki, jakie należy spełnić, aby otrzymać nagrodę, nie są skomplikowane.

Po pierwsze – konieczne jest złożenie wniosku o wydanie karty kredytowej (należy przedstawić dokument poświadczający dochód).

Następny warunek to minimum jedno logowanie do serwisu bankowości internetowej Citibank Online (w ciągu trzech miesięcy kalendarzowych od sfinalizowania umowy).

Należy również (w tym samym czasie) zrealizować transakcje o łącznej wartości co najmniej 1500 złotych.

Oferta adresowana jest do klientów pełnoletnich, którzy muszą się legitymować odpowiednim poziomem wymaganego dochodu. To kwota co najmniej 1200 zł netto w przypadku  zatrudnienia u aktualnego pracodawcy przez okres minimalny trzech miesięcy.

Jeśli klient prowadzi działalność gospodarczą, musi wykazać się dochodem netto na poziomie minimalnym 2500 złotych. Istnieje również wymóg dotyczący stażu firmy – to co najmniej 2 lata aktywności na rynku.

Z promocji nie mogą m.in. skorzystać ci klienci, którzy od 1 czerwca 2015 r. posiadali kartę kredytową w Citi Handlowym. Regulamin precyzuje także kwestie dotyczące statusu dewizowego, rezydencji i obywatelstwa klientów przebywających na terytorium USA itp.

Przyznanie karty zależy od pozytywnej oceny zdolności kredytowej klienta.

Jeśli decyzja będzie dla niego korzystna, zostanie posiadaczem promocyjnego aparatu – Xiaomi Redmi 6A 2GB/16GB – w ciągu sześćdziesięciu dni od otrzymania (za pośrednictwem systemu Citibank Online) wiadomości o przyznaniu nagrody.

Jeden uczestnik promocji może otrzymać tylko jeden telefon. Należy również pamiętać o tym, że ostatecznie nagroda zostanie przyznana tylko wtedy, gdy w dniu, w którym podjęto tę decyzję, karta będzie aktywna.

Karta kredytowa Citi Simplicity charakteryzuje się prostą formułą – bank nie pobiera opłaty za jej użytkowanie. Towarzyszy jej Program Korzyści Citi Specials (zapewniający dostęp do kilkuset rabatów, zarówno w kraju, jak i za granicą) oraz Program Mastercard Priceless Specials, dzięki któremu można zbierać punkty premiowane nagrodami.

Więcej informacji na temat promocji – w regulaminie na stronie internetowej Citi Handlowego – Online.citibank.pl.

 

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia