Finanse - Aktualności

Karta kredytowa Citi Simplicity w nowej promocji – do 350 zł na zakupy w sieci stacji Circle K

0

Bank Citi Handlowy przygotował kolejną promocję, z myślą o nowych klientach. Będą oni mogli skorzystać ze specjalnych warunków programu Priceless Specials, związanym z kartą kredytową Citi Simplicity.

Aby otrzymać nawet do 350 zł na zakupy, m.in. w sieci Circle K, konieczne jest złożenie wniosku o kartę do 14 maja 2019 r.

Bank nie pobiera opłaty za wydanie karty. RRSO wynosi 10,47 proc.

Wniosek należy złożyć za pośrednictwem serwisu internetowego Citibanku. Konieczne jest również wyrażenie standardowej zgody na komunikację marketingową.

Po otrzymaniu karty Citi Simplicity trzeba zalogować się do serwisu bankowości Citibank Online. Kolejny krok to zarejestrowanie się w programie Priceless Specials.

Zgodnie z regulaminem promocji – uczestnik zobowiązany jest do wykonania dowolnych transakcji kartą na kwotę minimalną 500 złotych miesięcznie – przez trzy kolejne miesiące.

Za każdą taką transakcję posiadacz karty otrzyma 7 tysięcy punktów w programie – łączna pula punktów w promocji sięga liczby 21 tysięcy.

Punkty można wymieniać między innymi na vouchery na zakupy na stacjach Circle K. Możliwe jest również korzystanie z punktów u innych partnerów programu Priceless Specials.

Karta kredytowa Citi Simplicity to jedyna karta kredytowa na polskim rynku bankowym dostępna bez opłaty za wydanie i za użytkowanie, gwarantująca dostęp do niemal trzystu rabatów.

Można z nich skorzystać w prawie pięciu tysiącach punktów na terenie całej Polski oraz online.

Więcej informacji na temat promocji – serwis internetowy Banku: Online.citibank.pl.

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia