Finanse - Aktualności

Karty płatnicze Diners Club Polska w ofercie Banku BPS

0

Oferta Banku Polskiej Spółdzielczości i banków spółdzielczych z Grupy BPS została wzbogacona o nowe karty – tym razem są to prestiżowe karty płatnicze Diners Club Polska, adresowane zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

W ramach współpracy udostępniono siedem kart, które spełniają różne oczekiwania klientów zainteresowanych dostępem do szczególnych usług, takich jak możliwość korzystania z saloników na lotniskach czy z atrakcyjnego ubezpieczenia podróży.

Grupa BPS i Diners Club Polska oferują m.in. karty: Diners Club Klasyczną, Travel i LOT, Premium Vintage, Partner, Travel Account oraz Road Account.

Wszystkie karty wyróżniają się ponadstandardowym zakresem oferowanych za ich pośrednictwem usług, komfortem i bezpieczeństwem użytkowania.

Aby otrzymać kartę Diners Club, należy złożyć odpowiedni wniosek poprzez stronę internetową Banku Polskiej Spółdzielczości albo banku spółdzielczego zrzeszonego w Grupie Banku BPS. Można też w tym celu skorzystać ze strony Najblizejludzi.pl albo z podstrony Diners Club Polska dedykowanej klientom Grupy Banku BPS.

Wydawcą kart i podmiotem odpowiedzialnym za obsługę jest Diners Club Polska. Posiadacze karty Diners Club mogą korzystać z wszystkich aktualnych promocji oferowanych przez wydawcę, który zapewnia również niższą prowizję od wypłat z bankomatów oraz obniżone oprocentowanie kredytu.

Karty Diners Club (kredytowe i obciążeniowe) wydawane są z okresem bezodsetkowym do 59 dni. Wyróżnia je niskie oprocentowanie kredytu (od 6 proc. w skali roku). Korzystając z kart, można jednocześnie dołączyć do specjalnego programu lojalnościowego, dającego kolejne, wymierne korzyści dla aktywnych klientów.

Na szczególną uwagę zasługują prestiżowe usługi, dostępne w ramach najbardziej luksusowych kart – to usługa concierge oraz home assistance.

Szczegółowe informacje – strona Banku Polskiej Spółdzielczości – Bankbps.pl.

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia