Strona główna Aktualności Finanse - Aktualności „Konsolidacja poŻyczeń” – kredyt konsolidacyjny w Credit Agricole
Finanse - Aktualności

„Konsolidacja poŻyczeń” – kredyt konsolidacyjny w Credit Agricole

0

Kredyt konsolidacyjny oferowany przez bank Credit Agricole – „Konsolidacja poŻyczeń” – jest obecnie jedną z najlepszych tego rodzaju propozycji na rynku. Oferta promocyjna Credit Agricole znalazła się na drugim miejscu lutowego rankingu portalu Bankier.pl.

Eksperci portalu docenili nieskomplikowaną formułę kredytu oraz warunki spłaty kilku zobowiązań finansowych w ramach jednego, wygodnego kredytu, jakim jest kredyt konsolidacyjny.

Credit Agricole w „Konsolidacji poŻyczeń” proponuje niskie, stałe oprocentowanie – 9,99 proc. (RRSO – 10,47 proc.). Kredyt przyznawany jest z prowizją zero procent.

Drugie miejsce w rankingu Bankier.pl przyznano tej właśnie ofercie, dokonując oceny kredytów konsolidacyjnych opiewających na kwotę sześćdziesięciu tysięcy złotych, z dziesięcioletnim okresem spłaty (sto dwadzieścia miesięcy) i z ubezpieczeniem.

W ramach promocji bank daje możliwość zaciągnięcia kredytu konsolidacyjnego i kwoty na dodatkowe życzenia – do 255 550 złotych (wraz z kredytowanymi kosztami).

Oferta jest adresowana zarówno do obecnych, jak i nowych klientów banku Credit Agricole. Dzięki niej można szybko i sprawnie przenieść zobowiązania finansowe z innych banków do Credit Agricole i zamiast wielu – płacić jedną, wygodną ratę.

Kredyt można zaciągnąć zarówno bez, jak i z ubezpieczeniem. Osoby, które zdecydują się na drugi wariant, czyli kredyt wraz z ubezpieczeniem, otrzymają jeszcze niższe oprocentowanie. Będzie ono w takim przypadku wynosiło 8,3 proc. Ono również jest stałe.

Co daje taki rodzaj oprocentowania? Istotną dla wielu klientów pewność, że w czasie całego okresu spłaty kredytu, kwota poszczególnych rat nie będzie wzrastać, poza tym klient nie poniesie też żadnych dodatkowych kosztów związanych z warunkami oprocentowania kredytu.

Więcej informacji na temat oferty konsolidacyjnej – na stronie banku – Credit-agricole.pl.

 

Oceń post