Finanse - Aktualności

Konta oszczędnościowe Getin Banku docenione w rankingu „Pulsu Biznesu”

0

Konta oszczędnościowe oferowane przez Getin Bank po raz kolejny znalazły się w czołówce rankingu oceniającego te właśnie, zyskujące coraz bardziej na popularności, produkty oszczędnościowe.

Tym razem bezkonkurencyjne okazały się dwa konta z oferty Getin Banku: konto „Bonus za aktywność” oraz „Na nowe środki”, które znalazły się na czołowych pozycjach rankingu przygotowanego przez „Puls Biznesu”.

Autorzy zestawienia wzięli pod uwagę konta oszczędnościowe oferowane przez jedenaście banków – bazując na tak szerokiej bazie porównawczej – ranking daje szczegółowy obraz aktualnej oferty rynkowej.

Pierwsze miejsce w rankingu zajęło konto „Bonus za aktywność” z oprocentowaniem na poziomie 3,5 proc. w skali roku. To konto okazało się bezkonkurencyjne- jest to obecnie najwyżej oprocentowany rachunek oszczędnościowy.

Konto powstało z myślą o tych osobach, które nie posiadały konta w Getin Noble Banku w okresie od 11maja 2017 r. do 28 lutego 2019 r. i dodatkowo – po założeniu konta osobistego co miesiąc zapewnią minimalny wpływ na rachunek w wysokości 1000 złotych.

Oprocentowanie oferowane w ramach rachunku „Bonus za aktywność” wynosi 3,5 proc. dla kwoty do 10 tysięcy złotych i jest naliczane przez 12 miesięcy od dnia założenia konta. Oferta ma charakter promocyjny.

Na drugiej pozycji rankingu „Pulsu Biznesu” uplasowało się kolejne konto oszczędnościowe Getin Banku – konto „Na nowe środki” – z oprocentowaniem na poziomie 3,4 proc. w skali roku.

Zgodnie z nazwą oferta dotyczy nowych środków – do kwoty maksymalnej 400 tysięcy złotych. Otwarcie oraz prowadzenie konta jest bezpłatne. Odsetki naliczane są na koniec miesiąca. Atutem konta jest możliwość wypłacana środków w dowolnej kwocie bez utraty odsetek.

Więcej informacji na temat rankingu i oferty kont oszczędnościowych w Getin Banku – na stronie internetowej – Getinbank.pl.

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia