Strona główna Aktualności Finanse - Aktualności „Konto dla aktywnych” – promocja Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas
Finanse - Aktualności

„Konto dla aktywnych” – promocja Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas

0

BGŻ BNP Paribas wspiera aktywność klientów – dosłownie – osoba decydująca się na założenie Konta Optymalnego otrzyma nawet sześć miesięcznych karnetów elektronicznych, które uprawniają do darmowego korzystania z obiektów współpracujących z OK System.

To ok. 3,5 tysiąca punktów na terenie całej Polski. Aby móc korzystać z promocyjnych karnetów, nie musimy posiadać karty członkowskiej.

Łączna wartość nagrody to 378 zł (sześć karnetów o wartości 63 zł każdy).

Uczestnikiem promocji może być nowy klient, czyli zgodnie z definicją regulaminową – osoba pełnoletnia, z obywatelstwem polskim, która w ciągu ostatnich 24 miesięcy (przed złożeniem wniosku o otworzenie konta osobistego w ramach promocji) nie posiadała ani też nie była współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BGŻ BNP Paribas.

Zasada ta dotyczy również klientów Raiffeisen Banku Polska przed przejęciem przez BGŻ BNP Paribas, co nastąpiło z dniem 31.10. 2018 r.

Promocja planowana jest do 15 marca 2019 r. albo do osiągnięcia limitu 1500 rejestracji.

Co zrobić, aby skorzystać z oferty specjalnej Banku?

Należy zarejestrować się w promocji – wniosek można złożyć za pośrednictwem serwisu bankowości elektronicznej, za pomocą linka promocyjnego. Wniosek dotyczy zarówno konta, jak i karty płatniczej.

Następnie konieczne jest zawarcie umowy do 29 marca 2019 r. (za pośrednictwem kuriera).

Bank wymaga aktywnego korzystania z Konta Optymalnego, co oznacza, że w każdym z trzech kolejnych miesięcy: od kwietnia do września 2019 r. – należy wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę minimalną 200 zł oraz minimum jeden przelew aplikacją GOmobile. Wymagane są także wpływy na konto w kwocie minimalnej 1000 złotych miesięcznie.

20 maja 2019 r. Bank powiadomi drogą e-mailową o przyznaniu karnetu.

Do 28 maja 2019 r. uczestnik promocji musi założyć panel użytkownika w OK System. Treningi można rozpocząć od 1 czerwca 2019 r.

Szczegółowe informacje – w regulaminie promocji „Konto dla aktywnych” – na stronie Bgzbnpparibas.pl.

Oceń post