Finanse - Aktualności

Konto Internetowe Citi Priority – do 150 zł premii za wynagrodzenie i zwrot prowizji za przewalutowanie

0

Bank Citi Handlowy zaprasza do skorzystania z nowej promocji – „Zyskaj do 150 zł i premię walutową z Kontem Internetowym Citi Priority”. Zgodnie z nazwą promocji – klient uprawniony do skorzystania z jej warunków może zyskać nie tylko do 150 zł premii za wpływ wynagrodzenia na konto, ale również zwrot do 4 proc. prowizji za przewalutowanie zleceń przelewu.

Oferta obowiązuje do 5 marca 2019 r. Mogą z niej skorzystać te osoby, które po dniu 1 stycznia 2017 r. nie posiadały w Citi Handlowym żadnego produktu.

Samo korzystanie z Konta Internetowego Citi Priority jest również atrakcyjne.

Bank nie pobiera żadnych opłat m.in. za: prowadzenie tego rachunku płatniczego, za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów, zarówno w Polsce, jak i za granicą, za obsługę karty debetowej, za zlecenie przelewu (w złotych) za pośrednictwem serwisu bankowości Citibank Online, a także za realizację szybkich przelewów (do trzech pierwszych poleceń w miesiącu).

Bank zapewnia także bezpłatną wymianę walut – a w ramach aktualnej promocji również zwrot do 4 proc. prowizji za przewalutowanie zleceń przelewu (suma tego rodzaju transakcji nie może być wyższa niż 20 tys. zł miesięcznie).

Oferta jest adresowana do tych klientów, których rachunek w danym miesiącu kalendarzowym zostanie zasilony wpłatą z tytułu wynagrodzenia w minimalnej wysokości 2 tys. zł.

Następnie należy złożyć co najmniej jeden przelew z rachunku w innej walucie niż ta, w której jest prowadzony. Wysokość zwrotu prowizji jest zależna m.in. od walut „biorących” udział w operacjach przewalutowania.

Zwrot jest dokonywany przez 12 miesięcy kalendarzowych, w których odnotowywano przelewy z tytułu wynagrodzenia, począwszy od miesiąca następującego po tym, w którym otworzono Konto Internetowe Citi Priority.

Nagrodę w wysokości 150 zł można otrzymać po otwarciu konta objętego promocją, przez pięć kolejnych miesięcy, liczonych po miesiącu, w którym „aktywizowano” rachunek. Warunkiem jest również minimalna kwota wynagrodzenia – 2 tys. zł.

Więcej informacji na temat promocji – na stronie internetowej banku – Citihandlowy.pl.

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia