Finanse - Aktualności

Konto Proste Zasady w Getin Banku w programie „Polecam Proste Zasady III edycja”

0

Klienci zainteresowani korzystaniem z Konta Proste Zasady w Getin Banku mogą obecnie wziąć udział w kolejnej, trzeciej już edycji programu specjalnego „Polecam Proste Zasady”.

Oferta adresowana jest do klientów indywidualnych, którzy na dzień przystąpienia do promocji są posiadaczami Konta Osobistego, prowadzonego w złotych w Getin Banku. W przypadku nowych klientów konieczne jest wykazanie, że od 31 stycznia 2019 r. do dnia przystąpienia do promocji nie posiadali Konta Osobistego w Getin Banku.

Aby móc polecać Konto Proste Zasady konieczne jest również wyrażenie standardowej zgody na przesyłanie oferty handlowej produktów i usług banku.

Konto można polecać zarówno rodzinie, jak i znajomym – na efektywnym poleceniu zyskają zarówno polecający, jak i polecany. Polecając aktywnie Konto Proste Zasady można zyskać nawet do pięciuset złotych.

Za każdą osobę, która spełni warunki programowe zapisane w regulaminie oferty specjalnej „Polecam Proste Zasady III edycja” można otrzymać sto złotych. Poleceń może być maksymalnie pięć.

Każda osoba, która podpisze umowę, której przedmiotem będzie Konto Proste Zasady również zostanie uhonorowana nagrodą – w wysokości pięćdziesiąt złotych.

W związku z tym musi spełnić określone w regulaminie warunki – przede wszystkim konieczne jest otworzenie konta za pomocą otrzymanego od polecającego, indywidualnego kodu, wygenerowanego w systemie bankowości internetowej Getin Banku, w aplikacji mobilnej albo w placówce (również franczyzowej).

Samego polecenia również można dokonać poprzez przekazanie kodu za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej.

Aby z warunków oferty specjalnej mogła skorzystać również osoba zakładająca konto, korzystająca z poleconego kodu, konieczne jest jeszcze zasilenie przez nią konta kwotą minimum 1 tysiąca złotych w każdym z trzech kolejnych miesiącach po otworzeniu konta.

Promocja „Polecam Proste Zasady III edycja” obowiązuje do 30 kwietnia 2019 r.

Więcej informacji – Polecam.getinbank.pl

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia