Finanse - Aktualności

Konto Przekorzystne Biznes w specjalnej ofercie Banku Pekao S.A. – 100 zł premii i inne bonusy

0

W styczniu 2019 r. powstało kilkadziesiąt tysięcy nowych firm, w tym najmniejszych – mikrofirm. Do przedsiębiorców rozpoczynających swoją przygodę z biznesem Bank Pekao S.A. adresuje najnowszą ofertę promocyjną – a w jej ramach m.in. premię 100 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego Biznes.

To nie wszystko – nowy przedsiębiorca może również skorzystać z oferty specjalnej, nawiązując z Bankiem umowę o terminal płatniczy.

Pekao S.A. promuje także płatności BLIK – we wpłatomatach i bankomatach sieci Euronet oraz PlanetCash.

Klient, który do dnia 31 marca 2019 r. założy Konto Przekorzystne Biznes otrzyma premię w wysokości 100 złotych. Warunkiem otrzymania nagrody jest wykonanie pierwszego przelewu do ZUS właśnie z tego konta. Przelew musi opiewać na kwotę minimalną 200 złotych.

Bank oferuje również bon o wartości 100 złotych za podpisanie umowy, której przedmiotem będzie prowadzenie terminalu płatniczego. Jeśli w ciągu pierwszego miesiąca od podpisania umowy o konto, klient zdecyduje się także na dzierżawę terminala płatniczego i przyjmie jedną płatność w terminalu – otrzyma premię.

Warto zdecydować się na podpisanie umowy o terminal do 28 lutego 2019 r. – do tego dnia obowiązuje oferta specjalna, na mocy której można nawet przez 24 miesiące używać terminalu bez opłat za dzierżawę.

Bank daje również możliwość wyboru rodzaju łączności terminala, zapewnia także dostęp do bezpłatnych usług dodatkowych, takich jak: instalacja terminala, serwis, czy szkolenie personelu.

Kolejna oferta specjalna adresowana do przedsiębiorców wiąże się z możliwością realizacji płatności typu BLIK za 0 zł (w sieciach Euronet i Planet Cash). Z oferty mogą skorzystać użytkownicy aplikacji bankowości mobilnej PeoPay.

Tego rodzaju płatności – szybkie do wykonania – dzięki łatwemu dostępowi (kilka tysięcy lokalizacji w całym kraju) cieszą się dużym zainteresowaniem, szczególnie klientów prowadzących mikrofirmy.

Więcej informacji na temat aktualnych promocji – strona internetowa Banku Pekao S.A. – Pekao.com.pl.

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia