Strona główna Aktualności Finanse - Aktualności Kredyt Gotówkowy w Banku BGŻ BNP Paribas z niższym oprocentowaniem – nawet 10,7%
Finanse - Aktualności

Kredyt Gotówkowy w Banku BGŻ BNP Paribas z niższym oprocentowaniem – nawet 10,7%

0

Bank BGŻ BNP Paribas oferuje aktualnie Kredyt Gotówkowy z niższym oprocentowaniem – RRSO może wynieść tylko 10,7%. Najniższa kwota, o jaką można wnioskować to 1 tysiąc złotych, maksymalna – 200 tysięcy złotych.

Bank zapewnia elastyczne warunki kredytowania – spłatę kredytu można rozłożyć na co najmniej sześć rat. Najdłuższy okres spłaty zobowiązania to sto dwadzieścia miesięcy. Oferta ta dotyczy kredytu na kwotę minimalną 30 tysięcy złotych.

Środki z Kredytu Gotówkowego można przeznaczyć na różne cele, w tym między innymi: zakupowe, na remont, na sfinansowanie podróży itp.

Kredytobiorca może zdecydować się na wybór jednego z czterech pakietów ubezpieczeń, które chronią spłatę na wypadek wystąpienia nieprzewidzianych okoliczności czy zdarzeń losowych.

Wniosek o Kredyt Gotówkowy w Banku BGŻ BNP Paribas może złożyć maksymalnie dwóch kredytobiorców.

Wniosek ten można składać na różne sposoby – zarówno w stacjonarnych oddziałach banku na terenie całego kraju, jak również online – za pośrednictwem serwisu internetowego banku oraz dzwoniąc na infolinię. W tym ostatnim przypadku, można także uzyskać wstępną decyzję kredytową.

Bank, przy ocenie zdolności kredytowej klienta, bierze pod uwagę następujące źródła dochodu: umowę o pracę (na czas nieokreślony i określony), emeryturę, zasiłek przedemerytalny, rentę, działalność gospodarczą, własne gospodarstwo rolne, dochody zagraniczne, umowę zlecenia.

Więcej informacji o najnowszej ofercie Kredytu Gotówkowego w Banku BGŻ BNP Paribas – na stronie internetowej – Bgzbnpparibas.pl. W serwisie udostępniono również kalkulator online, za pomocą którego można samodzielnie obliczyć przybliżoną wysokość raty kredytu.

Oceń post