Finanse - Aktualności

Kredyt gotówkowy ze rabatem zimowym w mBanku

0

W ofercie mBanku dostępny jest jeszcze specjalny kredyt gotówkowy – z kodem rabatowym, który upoważnia do skorzystania z niższej prowizji.

Na hasło „zima” można uzyskać -1 proc. prowizji. Decydując się na podpisanie umowy ubezpieczenia, m.in. na życie, również można uzyskać -1 proc. prowizji.

Prowizja za udzielenie kredytu może wynieść od 5,99 proc. do 19,99 proc.

Oprocentowanie nominalne w skali roku wynosi od 7,99 proc. do 9,99 proc. RRSO kredytu gotówkowego w ramach tej oferty to 17,19 proc.

Maksymalna kwota kredytu, o jaką można wnioskować to 150 tysięcy złotych (brutto). Kredyt można zaciągnąć nawet na 120 miesięcy.

Bank nie pobiera żadnych opłat z tytułu wydłużenia okresu spłaty zobowiązania ani za wcześniejszą spłatę kredytu.

Kredytobiorca może też samodzielnie wybrać dzień spłaty raty. Ta decyzja również nie jest ostateczna i możliwe jest dokonywanie kolejnych zmian w tym zakresie, za tę usługę bank także nie pobiera dodatkowych opłat.

Kredyt można zaciągnąć zarówno w placówkach stacjonarnych mBanku, jak również za pośrednictwem infolinii i serwisu internetowego.

W tym ostatnim przypadku cała procedura – począwszy od złożenia wniosku, po otrzymanie kwoty kredytu na konto – może odbyć się online, jeśli kredytobiorca jest już klientem mBanku.

Dla stałych klientów bank przygotował także ofertę specjalną – to dodatkowa gotówka, którą można otrzymać już w kwadrans.

Więcej informacji o kredycie gotówkowym w specjalnej ofercie zimowej – mBank.pl.

 

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia