Strona główna Aktualności Finanse - Aktualności Kredyt w Porządku – w ofercie Banku Pocztowego
Finanse - Aktualności

Kredyt w Porządku – w ofercie Banku Pocztowego

0

Klienci indywidualni zainteresowani możliwością zaciągnięcia kredytu gotówkowego, mogą obecnie skorzystać z zapewniającego elastyczne warunki finansowania, Kredytu w Porządku, oferowanego przez Bank Pocztowy.

Wniosek kredytowy można złożyć w jednej z placówek Banku i Poczty Polskiej na terenie całego kraju, ale również online – za pośrednictwem serwisu internetowego Pocztowy.pl oraz infolinii. Po uzyskaniu pozytywnej decyzji kredytowej – umowę można podpisać w placówkach Banku i Poczty Polskiej i tam również, od razu, odebrać środki przyznane w ramach kredytu.

Dzięki długiemu, maksymalnemu okresowi kredytowania – nawet do dziesięciu lat – można sobie zapewnić elastyczne warunki spłaty kredytu (niskie raty miesięczne).

Najniższa kwota, o jaką można wnioskować to zaledwie trzysta złotych, kwota maksymalna wynosi dwieście tysięcy złotych.

Środki pozyskane w ramach Kredytu w Porządku można przeznaczyć na dowolny cel.

Oprocentowanie kredytu jest różne – w zależności od indywidualnych „cech” umowy kredytowej – tzn. od wysokości kredytu, liczby ustalonych rat itp. Przykładowo – dla kwoty w wysokości do 4,5 tysiąca złotych Bank oferuje RRSO na poziomie ok. 13 proc.

Kredyt można zaciągnąć w różnych „konfiguracjach” – zarówno jako kredyt indywidualny, jak również wspólny (z dowolną osobą, która jest zainteresowana podpisaniem takiej umowy) oraz kredyt współmałżeński.

Całkowity kosz kredytu jest zależny nie tylko od stałych opłat, takich np. jak prowizja, ale również od warunków indywidualnych – koszty może zwiększyć m.in. podpisanie umowy ubezpieczenia zabezpieczającego spłatę zobowiązania.

Więcej informacji na temat Kredytu w Porządku – na stronie internetowej Banku Pocztowego – Pocztowy.pl.

Oceń post