Finanse - Aktualności

„Kredyt w Porządku z niską ratą” – nowa oferta promocyjna Banku Pocztowego i EnveloBanku

0

Bank Pocztowy i jego cyfrowa marka EnveloBank zapraszają do skorzystania z najnowszej oferty promocyjnej kredytu konsumpcyjnego. W ramach promocji można zdecydować się na finansowanie różnych celów za pomocą „Kredytu w Porządku z niską ratą”.

Promocja jest aktualna od 1 marca 2019 r. Miesiąc później w mediach pojawiła się też reklama „Wybrałem EnveloBank, bo jest w porządku”, której twarzą został Adam Małysz. Spoty będą prezentowane w pasmach reklamowych popularnych stacji telewizyjnych do 30 kwietnia 2019 r.

Kampania promocyjna prowadzona jest nie tylko w mediach, ale również w placówkach Banku Pocztowego i Poczty Polskiej. Dodatkowo informacje o promocyjnej ofercie kredytowej przekazywane są do klientów banku za pośrednictwem wiadomości SMS i e-maili.

Z informacjami na temat promocji można się również zapoznać na stronie internetowej Banku Pocztowego i EnveloBanku i w mediach społecznościowych (Facebook, Twitter oraz Instagram).

Specjalną ofertę przygotowano dla tych kredytobiorców, którzy zdecydują się na otwarcie EnveloKonta – będą oni mogli do 31 lipca 2019 r. skorzystać z kredytu na warunkach preferencyjnych.

Konto należy założyć w terminie do 60 dni od dnia zawarcia umowy kredytowej. Konieczne jest również zapewnienie wpływu minimalnego na konto w wysokości 1000 złotych przez czas co najmniej połowy okresu kredytowania, maksymalnie przez 24 miesiące.

Kredyt na specjalnych warunkach można zaciągnąć w kwocie do 100 tysięcy złotych, na okres maksymalny do dziesięciu lat. RRSO może wynieść już ok. 12 proc. Do 20 tysięcy złotych można otrzymać bez zgody współmałżonka. Minimalna kwota kredytu, o jaką można się ubiegać to 300 złotych.

Więcej informacji o najnowszej ofercie promocyjnej Banku Pocztowego – Media.pocztowy.pl

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia