Finanse - Aktualności

„Łap okazję na Dzień Kobiet”, czyli kolejna oferta specjalna Pożyczki Ekspresowej w Banku Pekao SA

0

Z okazji Dnia Kobiet Bank Pekao SA przygotował specjalną ofertę Pożyczki Ekspresowej – to już kolejna promocja w tym miesiącu. Tym razem pożyczka przyznawana jest z niższą o czterdzieści procent prowizją.

Aby otrzymać tańszą pożyczkę, należy spełnić warunki oferty „Łap okazję na Dzień Kobiet”. Wniosek o przyznanie Pożyczki Ekspresowej trzeba złożyć do 11 marca 2019 r.

Można to uczynić nawet w weekend – za pośrednictwem strony internetowej Banku albo systemu Pekao24. We wskazanym terminie można też wysłać jedynie wypełniony formularz kontaktu, w celu skonsultowania się z doradcą bankowym.

Należy również pamiętać o tym, że środków uzyskanych w ramach pożyczki nie można przeznaczyć na konsolidację innych zobowiązań kredytowych zaciągniętych w Banku Pekao. Konsolidacja jest natomiast możliwa w przypadku pożyczek i kredytów zaciągniętych w innych bankach.

W zależności od kryteriów indywidualnych (kwota pożyczki, liczba rat) klient może uzyskać Pożyczkę Ekspresową z prowizją obniżoną z poziomu standardowego – 9,99 proc. do nawet 5,99 proc.

W ramach pożyczki można zaciągnąć kwotę do 150 000 złotych (na dowolny cel, bez zabezpieczenia lub z ubezpieczeniem spłaty pożyczki).

Maksymalny okres kredytowania to osiem lat. Pożyczkobiorca może się ubiegać o odroczenie spłaty rat o trzy miesiące.

Pożyczka Ekspresowa jest adresowana do wszystkich zainteresowanych klientów, również tych, którzy nie posiadają konta w Banku Pekao SA.

Jeśli pożyczkobiorca jest już klientem Banku i posiada aktywny rachunek osobisty, na który regularnie wpływa wynagrodzenie lub emerytura, wówczas nie musi przedstawiać zaświadczenia o zarobkach.

Bank zapewnia elastyczne warunki spłaty – klient może np. samodzielnie zdecydować o dniu spłaty rat.

Szczegółowe informacje na temat oferty – Pekao.com.pl.

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia