Strona główna Aktualności Finanse - Aktualności Lokata Bezkompromisowa ponownie w ofercie BGŻOptima
Finanse - Aktualności

Lokata Bezkompromisowa ponownie w ofercie BGŻOptima

0

BGŻOptima po raz kolejny oferuje cieszącą się dużą popularnością Lokatę Bezkompromisową. Za jej pośrednictwem można efektywnie pomnażać oszczędności już od 7 lutego 2019 r.

Produkt powstał z myślą o nowych klientach. Aby móc skorzystać z oferty, konieczne jest również aktywowanie Konta Indywidualnego BGŻOptima.

Lokatę Bezkompromisową mogą założyć także ci klienci, którzy co prawda, korzystali już z oferty BGŻOptima, ale nie posiadali Konta Indywidualnego w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.

Można posiadać tylko jedną Lokatę Bezkompromisową.

Minimalna kwota, jaką należy zdeponować na lokacie to 50 tysięcy złotych, kwota maksymalna to 100 tysięcy złotych.

Lokata daje zysk na poziomie 2,7 proc. w skali roku. Okres deponowania to sześć miesięcy.

Najnowsza edycja Lokaty Bezkompromisowej zapewnia, podobnie jak poprzednie, możliwość elastycznego oszczędzania – oznacza to, że nawet jeśli wkład zostanie wycofany przed zakończeniem okresu umownego, klient nie straci dotychczas wypracowanych odsetek.

Oprócz wkładu będzie mógł także wypłacić zysk, proporcjonalny do okresu, w którym lokata była aktywna.

Lokatę Bezkompromisową można założyć szybko i prosto – za pośrednictwem serwisu bgzoptima.pl – na stronie znajdziemy stosowne formularze. Jedynym dokumentem, jaki będzie potrzebny przy uzupełnianiu wniosku jest dowód osobisty.

BGŻOptima zaprasza również do zapoznania się z ofertą Lokaty Elastycznej, która podobnie jak Lokata Bezkompromisowa daje możliwość wypłaty zysku przed zakończeniem sześciomiesięcznego okresu obowiązywania umowy.

Z oferty tej mogą korzystać również dotychczasowi klienci BGŻOptima.

Szczegółowe informacje na temat Lokaty Bezkonkurencyjnej oraz regulamin – bgzoptima.pl.

Oceń post