Finanse - Aktualności

Lokata Hit dla nowych klientów w Idea Banku – 3,6%

0

Idea Bank udostępnił Lokatę Hit z myślą o nowych klientach. Mogą oni liczyć na atrakcyjne oprocentowanie – jedno z najwyższych obecnie na polskim rynku bankowym – 3,6 proc. w skali roku. Kapitalizacja odsetek następuje na koniec okresu umownego.

To propozycja dla tych klientów, którzy nie są przekonani do zbyt długiego „blokowania” wolnych środków w ramach produktów oszczędnościowych. Dodatkowym atutem lokaty jest możliwość zerwania jej przed terminem, bez utraty wypracowanych odsetek.

Lokatę Hit można zawrzeć na krótki okres – trzech miesięcy.

Minimalny wymagany wkład to 500 złotych, maksymalny – 1 milion złotych.

Lokata bankowa, w wersji tradycyjnej, zazwyczaj kojarzy się z produktem stabilnym finansowo, bezpiecznym i pewnym, ale z drugiej strony – obwarowanym warunkami, które nie pozwalają na elastyczne zarządzanie finansami w czasie trwania umowy.

Lokata Hit różni się pod tym względem od większości produktów tej kategorii dostępnych na rynku. To nie tylko opisane już wyżej cechy (szczególnie możliwość zachowania odsetek w przypadku wcześniejszego zakończenia umowy o prowadzenie lokaty), ale również brak dodatkowych warunków umownych, towarzyszących często atrakcyjnemu oprocentowaniu.

Idea Bank nie wymaga, przy zakładaniu lokaty, zakupu dodatkowych produktów, takich np. jak ubezpieczenia, czy też zakładania konta osobistego.

Lokatę można założyć zarówno w oddziałach Idea Banku na terenie całego kraju, jak również za pośrednictwem Internetu.

Zainteresowany lokatą nowy klient banku może posiadać tylko jedną Lokatę Hit.

Status nowego klienta oznacza, że dana osoba, chcąca oszczędzać za pośrednictwem Lokaty Hit, nigdy wcześniej nie posiadała żadnego produktu finansowego ani nie złożyła wniosku o otwarcie takiego produktu, zarówno w Idea Banku, jak i w Lion’s Banku.

Więcej informacji na temat Lokaty Hit – Ideabank.pl.

 

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia