Finanse - Aktualności

Lokata na 100-lecie PKO Banku Polskiego – 1,919% w skali roku

0

PKO Bank Polski – świętując stulecie działalności – zaprasza do skorzystania z oferty specjalnej. W katalogu produktów oszczędnościowych pojawiła się Lokata na 100-lecie Banku. W jej ramach można uzyskać 1,919 proc. w skali roku.

Oprocentowanie dotyczy nowych środków. W okresie umownym jest to oprocentowanie stałe. Odsetki będą naliczone na zakończenie umowy, a następnie bank przekaże je na wskazany przez klienta rachunek, prowadzony w PKO Banku Polskim.

Lokatę można założyć do 28 lutego 2019 r. Okres lokowania – sto dni. Minimalna wysokość depozytu to 1000 złotych. Kwotę maksymalną określono w regulaminie promocji jako nadwyżkę ponad poziom środków zgromadzonych w ramach wszystkich produktów depozytowych oraz inwestycyjnych w PKO BP S.A. w dniu 18 stycznia 2019 r.

Bank nie pobiera żadnych opłat – ani z tytułu otwarcia, ani prowadzenia, czy też likwidacji lokaty.

Jeden klient może posiadać w tym samym czasie dowolną liczbę lokat. Lokaty na 100-lecie Banku nie można odnawiać.

W czasie trwania umowy o prowadzenie lokaty, klient nie może dokonywać dopłaty do środków zdeponowanych na lokacie. Ewentualna wypłata środków jest możliwa, ale wiąże się to z wcześniejszą likwidacją lokaty i utraceniem dotychczas wypracowanych odsetek.

Klienci zainteresowani najnowszą lokatą promocyjną w ofercie PKO BP S.A. mogą ją otworzyć zarówno w placówkach banku, jak i za pośrednictwem serwisu internetowego oraz aplikacji mobilnej IKO. Można również skorzystać z systemu bankowości telefonicznej.

Więcej informacji na temat lokaty – Pkobp.pl.

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia