Strona główna Aktualności Finanse - Aktualności Lokata na Nowe Środki w Getin Banku – promocja: 3,5% i 2,5%
Finanse - Aktualności

Lokata na Nowe Środki w Getin Banku – promocja: 3,5% i 2,5%

0

W ramach najnowszej kampanii reklamowej „Warto mieć coś na przyszłość”, Getin Bank promuje kolejną odsłonę „Lokaty na Nowe Środki”. Tym razem klienci indywidualni, zainteresowani oszczędzaniem, mogą skorzystać z ponadstandardowego oprocentowania.

Można wybrać dwa okresy promocyjne: cztery lub dwanaście miesięcy – w przypadku krótszego obowiązuje oprocentowanie na poziomie 3,5 proc., dłuższego – 2,5 proc. Minimalna kwota, jaką można zdeponować na lokacie to 500 złotych, maksymalna – 1 milion złotych.

Promocja dotyczy jedynie tych środków, które mogą być uznane za nowe, a więc nadwyżki powyżej salda wykazanego w ramach wszystkich produktów oszczędnościowych i kont posiadanych przez klienta w Getin Banku na dzień 6 stycznia 2019 roku.

Oferta jest adresowana zarówno do nowych, jak i obecnych klientów Getin Banku. Bank nie przewiduje żadnych szczegółowych warunków dodatkowych, aby móc skorzystać z promocji. Konieczne jest jedynie wyrażenie standardowych zgód marketingowych.

Oferta, gwarantująca wyższe oprocentowanie nowych środków na lokacie, obowiązuje do 3 lutego 2019 roku.

Oprocentowanie jest stałe. Poza promocją – oprocentowanie podstawowe – to 1,55 proc. w skali roku.

Przedmiotem oferty promocyjnej jest Lokata na Nowe Środki oraz e-Lokata na Nowe Środki. Warunki promocyjne można uzyskać w ramach jednej lokaty dla każdego okresu lokowania nowych środków. Możliwe jest również założenie jednej e-Lokaty z nowych środków, z oprocentowaniem promocyjnym, na kwotę opiewającą maksymalnie na 1 milion złotych.

Po zakończeniu okresu promocyjnego obowiązywać będzie oprocentowanie określone szczegółowo w Regulaminie Promocji.

Oceń post