Finanse - Aktualności

Lokata na Start w PlusBanku – 5% w trzecim miesiącu oszczędzania

0

Produkty oszczędnościowe dające możliwość wygodnego i bezpiecznego deponowania wolnych środków w niedługim okresie, cieszą się dużym zainteresowaniem klientów indywidualnych.

W ofercie PlusBanku na uwagę zasługuje między innymi Lokata na Start, która została uznana w rankingu portalu Bankier.pl za najlepszą lokatę 2018 r. w kategorii depozytów trzymiesięcznych, zakładanych na kwotę 10 tysięcy złotych (przy założeniu dodatkowych warunków stawianych przez banki).

Trzymiesięczny okres deponowania składa się – w przypadku Lokaty na Start – z trzech okresów odsetkowych (każdy liczy 1 miesiąc).

Kapitalizacja odsetek następuje po każdym zakończonym okresie odsetkowym. Oprocentowanie jest stałe.

Klient ma swobodę dysponowania odsetkami uzyskanymi w ramach Lokaty na Start: mogą one być co miesiąc przekazywane na rachunek, można się również zdecydować na kapitalizację odsetek do kwoty lokaty albo dokonać ich wypłaty.

Oprocentowanie w pierwszym miesiącu oszczędzania wynosi 3 proc. w skali roku, w drugim miesiącu – 4 proc., a w trzecim – 5 proc.

Lokata nie jest odnawialna. W tym samym czasie klient może posiadać jedną Lokatę na Start.

Minimalna kwota lokaty to 1 tysiąc złotych, maksymalna – 10 tysięcy złotych.

Lokatę można zerwać, co nie będzie skutkowało utraceniem odsetek po każdym z trzech (pełnych) okresów odsetkowych.

Produkt jest dostępny zarówno stacjonarnie – w Oddziałach Partnerskich na terenie całego kraju, jak i za pośrednictwem Infolinii. Możliwe jest także skontaktowanie się z PlusBankiem za pomocą serwisu SMS – wystarczy wysłać wiadomość tekstową pod odpowiedni numer telefonu.

Więcej informacji – na stronie internetowej PlusBanku – Plusbank.pl.

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia