Finanse - Aktualności

„Mastercard – karta praktyczna i ładna” – promocja w Spółdzielczej Grupie Bankowej

0

Banki zrzeszone w Spółdzielczej Grupie Bankowej oferują promocję karty Mastercard. Sprzedaż premiowa prowadzona jest do 15 maja 2019 roku. Karty płatnicze oferowane są zarówno klientom indywidualnym, jak i instytucjonalnym.

W ramach promocji przygotowano m.in. różne upominki – gadżety: zegarki, kubki termiczne, parasole itp. Liczba prezentów jest ograniczona.

W promocji biorą udział wnioski o wydanie jednej z kart płatniczych z logo Mastercard. Karty wymienione są szczegółowo w regulaminie promocji. Promocja obejmuje te wnioski, które zostały złożone w terminie od 11 marca do 30 kwietnia 2019 roku.

Głównym celem promocji jest aktywna sprzedaż kart debetowych oraz kredytowych Mastercard, wydawanych przez banki spółdzielcze z grupy SGB.

Uczestnikami promocji mogą być posiadacze rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego, do którego nie wydano dotąd żadnej karty międzynarodowej.

W wymienionych wyżej terminach należy złożyć wniosek o wydanie karty, a następnie do dnia 15 maja 2019 r. wykonać za jej pomocą płatności bezgotówkowe na łączną kwotę minimalną 150 złotych.

Promocja jest adresowana również do tych klientów, którzy nie posiadają rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i spełnią następujące warunki łącznie: do 30 kwietnia 2019 r. zawrą z Bankiem Spółdzielczym umowę o prowadzenie ROR i wydanie karty debetowej Mastercard i następnie dokonają kartą wydaną do konta płatności bezgotówkowych na minimalną kwotę 150 złotych, do 15 maja 2019 r.

Podobne warunki dotyczą również wydania karty kredytowej. Kartą należy dokonać płatności bezgotówkowych w łącznej kwocie minimum 150 zł.

Więcej informacji – w regulaminie promocji na stronie Spółdzielczej Grupy Bankowej – Sgb.pl.

 

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia