Finanse - Aktualności

mBank wygasza projekt Orange Finanse

0

Zgodnie z postanowieniami umownymi z 2018 roku – Orange i mBank kończą współpracę w ramach projektu Orange Finanse. W związku z tym 15 kwietnia 2019 r. Orange Finanse zmieni nazwę na Kompakt Finanse.

mBank już dziś informuje klientów korzystających z systemu, że nie będzie on dalej rozwijany – planowane jest sukcesywne wygaszanie projektu. Klienci będą mieli możliwość przejścia na główną platformę mBanku albo umowy zostaną zakończone.

Pierwsza faza wygaszania nastąpi w kwietniu, kiedy to dotychczasowy serwis Orange Finanse będzie przeniesiony na Kompaktfinanse.pl. Zmianie nie ulegną natomiast: identyfikator, sposoby logowania oraz hasła dostępu. Nie są również przewidziane zmiany w zakresie samych funkcjonalności dotychczasowego serwisu.

Klienci – w ramach przeprowadzanych zmian – otrzymają natomiast ofertę specjalną, wiążącą się z operacją przeniesienia na główną platformę internetową i mobilną mBanku.

Będzie to bonus za transfer produktów – decyzja o przeniesieniu karty kredytowej do mBanku zostanie nagrodzona bonusem w wysokości 50 złotych, za konto osobiste mBank wypłaci nawet do 260 złotych.

Z oferty skorzystają także ci klienci, którzy posiadają (w ramach Orange Finanse) kredyty – po zmianach, już bezpośrednio w mBanku, będą mogli je spłacać na dotychczasowych zasadach, czyli z zachowaniem takiego samego limitu i oprocentowania (ewentualnie oprocentowanie może być niższe).

Jeśli klienci Orange Finanse nie będą zainteresowani dalszą współpracą – z mBankiem – umowy zostaną rozwiązane.

Więcej informacji na ten temat: placówki mBanku, infolinia oraz strona internetowa Mbank.pl.

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia