Finanse - Aktualności

Mini Ratka dla nowych klientów – pożyczka gotówkowa w Banku PKO BP

0

PKO Bank Polski oferuje popularną pożyczkę gotówkową – Mini Ratkę – również dla nowych klientów oraz tych kredytobiorców, którzy zdecydują się na przeniesienie swoich kredytów i pożyczek do PKO BP.

Mogą oni liczyć na atrakcyjne warunki kredytowania, w tym niskie oprocentowanie, które może wynieść nawet niecałe 4 proc. (RRSO).

To główny atut Mini Ratki dla nowych klientów (przez co rozumie się osoby, które dotychczas nie były związane z PKO Bankiem Polskim żadnym produktem czy usługą). Jednak nie tylko niskie raty mogą przekonać do Mini Ratki.

Bank zapewnia również inne dogodne warunki spłaty zobowiązania – na uwagę zasługuje m.in. brak opłat za wcześniejszą spłatę.

W ramach Mini Ratki można pożyczyć minimum 1000 złotych, maksymalnie nawet 1 200 000 zł – przy założeniu, że pożyczka będzie spłacona w dziewięciu ratach. W innych przypadkach (więcej rat) oferowana jest pożyczka konsolidacyjna.

Zainteresowani pożyczkobiorcy mogą skorzystać z ubezpieczenia spłaty Mini Ratki.

Środki pochodzące z pożyczki można przeznaczyć na sfinansowanie dowolnego celu – pod warunkiem, że jesteśmy nowymi klientami Banku PKO BP SA.

W przypadku konsolidacji wcześniej zaciągniętych pożyczek czy kredytów (w innych bankach oraz instytucjach kredytowych) można otrzymać dodatkową gotówkę na dowolny cel (w maksymalnej kwocie do 25 proc. spłacanych kredytów).

Wniosek o udzielenie pożyczki należy złożyć w placówce Banku. Składając wniosek, pamiętajmy o tym, by dysponować wyciągiem z konta z trzema ostatnimi pensjami.

Więcej informacji na temat Mini Ratki – na stronie internetowej PKO Banku Polskiego – Pkobp.pl.

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia