Finanse - Aktualności

Nest Bank rozwija ofertę produktów inwestycyjnych

0

W ofercie inwestycyjnej Nest Banku znaleźć można 43 produkty adresowane do różnych grup klientów – zarówno tych, którzy preferują bezpieczne pomnażanie środków finansowych, jak i tych, którzy nie obawiają się podejmowania pewnego ryzyka inwestycyjnego.

Najnowszym produktem tej kategorii w ofercie Nest Banku jest Celowy Plan Inwestycyjny bazujący na funduszach IPOPEMA. Niedawno miała też miejsce druga subskrypcja lokaty strukturyzowanej „Nest Stabilne Gniazdo”.

Bank stale rozwija katalog produktów inwestycyjnych, skupiając się przede wszystkich na rozwiązaniach adresowanych do rodzin, proponując im produkty charakteryzujące się bezpiecznych inwestowaniem.

Powodzeniem klientów cieszą się zarówno plany systematycznego oszczędzania, ubezpieczeniowe fundusze kapitałowe, ubezpieczenia inwestycyjne, jak i konta emerytalne.

Nest Bank, tworząc produkty inwestycyjne, współpracuje z Towarzystwami Funduszy Inwestycyjnych. Są to: Ipopema TFI SA oraz Skarbiec TFI SA.

Osoby zainteresowane drugą edycją lokaty strukturyzowanej „Nest Stabilne Gniazdo” mogą ją założyć do 27 marca 2019 r. Produkt powstał z myślą o osobach preferujących bezpieczne inwestowanie, z gwarancją zwrotu kapitału.

To połączenie inwestycji oraz lokaty. Dzięki tej strukturze produkt daje szansę na uzyskanie wyższego oprocentowania niż w ramach lokaty tradycyjnej.

Celowy Plan Inwestycyjny opiera się na notowaniach jednostek uczestnictwa Ipopema SFIO. Stworzono go jako alternatywę dla typowych polis ubezpieczeniowych ze składką opłacaną w sposób regularny.

Zgodnie z nazwą, oferta adresowana jest do tych klientów, którzy są zainteresowani systematycznym inwestowaniem niewielkich kwot, ale nie zadowala ich tradycyjna oferta ubezpieczeniowa.

Ciekawym rozwiązaniem zastosowanym w CPI jest przyznawana w każdą rocznicę uczestnictwa w programie premia w wysokości do 50 proc. pobranej opłaty za dany rok. Plan można założyć na 5 lub 10 lat. Minimalna wpłata miesięczna wynosi 200 zł, maksymalna 3000 zł.

Więcej informacji – Nestbank.prowly.com

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia