Strona główna Aktualności Finanse - Aktualności Nowa edycja programu „Polecam mój Bank” w Santander Banku
Finanse - Aktualności

Nowa edycja programu „Polecam mój Bank” w Santander Banku

0

Jaka jest najważniejsza cecha banku z punktu widzenia klienta? Według wielu badań, w tym ankiety przeprowadzonej ostatnio przez Santander Bank Polska – jednym z najistotniejszych kryteriów wyboru w zakresie usług bankowych jest zaufanie.

Z ankiety Santander Banku wynika, że aż 74 proc. biorących udział w badaniu skorzystało z oferty bankowej dzięki poleceniu przez członka rodziny albo znajomego.

Mając to na względzie Santander Bank Polska zaprasza do udziału w kolejnej edycji programu „Polecam mój Bank”. Tym razem warunki są jeszcze bardziej korzystne – zarówno dla polecającego, jak i poleconego. Na nagrodę – osiemdziesiąt złotych – mogą liczyć obie „strony”.

Jest to oferta specjalna – promocja trwa do końca kwietnia 2019 roku.

Przedmiotem programu w aktualnej edycji jest Konto Jakie Chcę albo konto VIP. To właśnie polecając jeden z tych produktów  i decydując się na podpisanie umowy o prowadzenie tych kont, można otrzymać gwarantowaną premię.

W programie mogą wziąć udział osoby posiadające obywatelstwo polskie, które ukończyły 18 lat, poleconymi mogą być osoby, które ukończyły trzynasty rok życia.

Oferta jest jednym z elementów strategii Santander Banku, prowadzonej pod hasłem „Bank Jaki Chcesz”. Santander sukcesywnie wprowadza rozwiązania, które mają jak najlepiej korespondować z rzeczywistymi potrzebami klientów.

Najlepszym sposobem na pozyskanie ich lojalności jest tworzenie oferty zgodnej z ich oczekiwaniami i wprowadzanie coraz wyższych standardów jakości, również w zakresie obsługi – stacjonarnej oraz zdalnej, realizowanej za pośrednictwem nowoczesnych technologii – w tym bankowości internetowej i coraz prężniej rozwijającej się bankowości mobilnej.

Budowanie zaufania jest dla instytucji takich jak banki kluczem do sukcesu.

Warto tu przytoczyć inne dane z ankiety przeprowadzonej przez Santander – zgodnie z nimi aż 91 proc. klientów banków w Polsce z chęcią angażuje się w dyskusje na temat jakości oferowanych przez nie produktów i usług.

Negatywne spostrzeżenia ze strony klientów są więc dla banków wysoce ryzykowne.

Więcej informacji – Santander.pl/polecajbank

Oceń post