Finanse - Aktualności

Nowa oferta Getin Banku – do 2,5% na Lokacie Powitalnej w USD i do 2% w EUR

0

Getin Bank uzupełnił swoją ofertę adresowaną do klientów zainteresowanych oszczędzaniem w walutach obcych o nowy produkt. To Lokata Powitalna w euro i w dolarach amerykańskich.

Aktualnie oferowane oprocentowanie (w ramach promocji) jest jednym z najwyższych na rynku. Klienci oszczędzający w dolarach mogą liczyć nawet na 2,5 proc. w skali roku, a w euro – do 2 proc. w skali roku.

Oferta specjalna jest aktualna do 13 marca 2019 r.

Minimalny wkład wymagany do założenia Lokaty Powitalnej to 100 dolarów albo euro – kwota maksymalna to 1 milion (zarówno USD, jak i EUR).

Maksymalne oprocentowanie – 2 proc. w EUR – Getin Bank oferuje w przypadku ulokowania środków na lokacie na okres trzech miesięcy. Możliwe jest również wybranie lokaty sześciomiesięcznej – wówczas oprocentowanie wyniesie 1,7 proc.

W przypadku lokaty w USD poziom oprocentowania będzie się kształtował odpowiednio na poziomie 2,5 albo 2,2 proc. w skali roku.

Lokata Powitalna to typowy produkt tego rodzaju – a więc zerwanie umowy przed terminem, będzie skutkowało utratą dotychczas wypracowanego oprocentowania.

Lokatę mogą założyć ci klienci, którzy na dzień 10 lutego 2019 r. nie posiadali żadnej aktywnej lokaty (w euro lub dolarze) w Getin Banku.

Te osoby, które już wcześniej zdecydowały się korzystać z innych lokat walutowych (w EUR lub USD) oferowanych przez Getin Bank, mogą kolejne środki lokować na specjalnym (prowadzonym w walutach obcych) Koncie Oszczędnościowym.

Obecnie oferowane oprocentowanie w ramach tego rachunku sięga 0,8 proc. w skali roku dla kwoty do 25 tysięcy euro, w przypadku wkładu w dolarach – to 1,6 proc., dla kwot do 50 tysięcy USD.

Więcej informacji – Getinbank.pl.

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia