Strona główna Aktualności Finanse - Aktualności Nowa usługa w Banku PKO BP SA: e-Prawnik
Finanse - Aktualności

Nowa usługa w Banku PKO BP SA: e-Prawnik

0

Nowość w PKO Banku Polskim – wdrożono właśnie kolejne rozwiązanie adresowane do małych i średnich firm, które znacznie ułatwia bieżące prowadzenie działalności biznesowej.

Narzędzie zostało opracowane we współpracy Banku ze startupem TuPrawnik. E-Prawnik to cenne rozwiązanie dla osób zarządzających małymi i średnimi firmami. Zapewnia kompleksową i szybką konsultację prawną, gwarantowaną przez wysokiej klasy profesjonalistów.

Usługa dostępna jest za pośrednictwem kanałów zdalnych.

E-Prawnik nie jest pierwszym rozwiązaniem dedykowanym firmom – w tej kategorii Bank PKO BP SA oferuje już: e-Księgowość, e-Sklep oraz asystenta firmowego. Wszystkie razem stanowią pakiet wszechstronnych i kompleksowych usług dodatkowych dla klientów z sektora MSP.

Nowe narzędzie umożliwia w pełni zdalne, szybkie i skuteczne rozwiązanie problemu prawnego, z jakim użytkownik zgłosi się do specjalisty.

PKO BP oferując bogaty wachlarz produktów i usług skierowanych do podmiotów gospodarczych, takich jak małe i średnie firmy, chce budować stabilną bazę, nie tylko stricte finansową, ale również związaną z innymi aspektami prowadzenia biznesu.

To swoisty „konglomerat”, którego elementy (finanse, zarządzanie, organizacja) muszą współgrać, żeby firma mogła funkcjonować stabilnie i perspektywicznie.

Omawiane usługi są dostępne zarówno za pośrednictwem serwisu bankowości elektronicznej PKO Banku Polskiego, jak i strony internetowej. W pierwszej kolejności e-Prawnik będzie dostępny dla klientów, których przychód roczny ze sprzedaży nie przekracza pięciu milionów złotych.

Klient korzystający z tego rozwiązania otrzymuje pomoc prawną od specjalistów optymalnie „dopasowanych” do jego potrzeb. Tego rodzaju usługi są szczególnie istotne dla tych firm, które zmieniają otoczenie prawne – np. w związku z rozwojem i rozszerzeniem działalności. Według badań co najmniej 1/4 mikrofirm i 1/3 małych firm zgłasza tego rodzaju zapotrzebowanie.

Niemożność skorzystania z aktualnej wiedzy stanowi istotną barierę w rozwoju biznesu. Kompleksowy katalog usług skierowanych do małych przedsiębiorstw ma na celu tę barierę zredukować – czemu najlepiej służą nowoczesne rozwiązania zdalne, oferowane przez PKO BP SA.

Więcej informacji o programu pilotażowym – Media.pkobp.pl

Oceń post