Finanse - Aktualności

Nowatorski system bankowości internetowej Millennium

0

Bank Millennium wprowadza nową jakość bankowości internetowej i mobilnej. Rozwiązania, jakie zastosowano już na etapie projektowania obu systemów są innowacyjne i co za tym idzie – również ich realizacja i w rezultacie – przedstawiona klientom propozycja – należą do najnowocześniejszych na rynku.

Śmiało można ją nazwać pionierską na polskim rynku bankowym – cała koncepcja zbudowania od nowa struktury zdalnej bankowości Banku Millennium bazowała na nowym podejściu do klienta, coraz bardziej doceniającego możliwości, jakie daje mu nowoczesna bankowość elektroniczna, w tym mobilna.

Podejście to można nazwać personalnym – wszystkie produkty spersonalizowane (oferowane w różnych sektorach usług) w tym również w usługach finansowych, są dziś szczególnie cenione.

Współczesny klient docenia rozwiązania, które są optymalnie dostosowane do jego indywidualnych potrzeb. W jaki sposób można mu zapewnić taki komfort w sferze bankowości?

Bank Millennium w ramach nowego Millenetu (serwis bankowości internetowej) i aplikacji mobilnej zaproponuje bardziej kompleksowy i zoptymalizowany wymiar bankowej personalizacji usług. Nowe serwisy bankowości zdalnej są unikatowe na polskim rynku. Dlaczego?

Będą spersonalizowane dla każdego klienta, nie – jak dotąd – dla różnych grup klientów.

Nową strategię, skierowaną jeszcze bardziej na potrzeby klienta, wprowadzono, bazując na badaniach, które wskazują, że klienci w coraz większej liczbie korzystają z rozwiązań bankowości internetowej i mobilnej, ale choć logują się często, to „jednostkowo” poświęcają tej aktywności zaledwie kilkadziesiąt sekund.

W tym czasie chcą jak najszybciej znaleźć te informacje i zrealizować takie czynności, jakie w danym czasie ich interesują. Nowy Millenet ma spore szanse spełnić ich życzenia – każdy użytkownik będzie dysponował zindywidualizowanym serwisem, w którym będzie mógł m.in. sprawdzić nie tylko stan swoich finansów w Banku Millennium, ale również w innych bankach (regulacja PSD II).

Cały nowy system bankowości elektronicznej Banku Millennium zaprojektowano i zrealizowano wewnątrz banku. Nowatorskie rozwiązania są rezultatem pracy kilkudziesięcioosobowego zespołu.

Serwisy osadzono w nowej architekturze, za pomocą nowatorskich technologii. Zwraca uwagę również intuicyjna i bardziej klarowna grafika, ułatwiająca użytkownikom korzystanie ze zindywidualizowanych zasobów spersonalizowanego serwisu.

W nowym projekcie najistotniejsze znaczenie ma główna strona serwisu – znajdzie się tu m.in. sekcja Wydarzenia, w ramach której użytkownik zobaczy wszystkie zrealizowane transakcje, a także wiele interesujących z jego punktu widzenia informacji oraz ofert.

Więcej informacji – bankmillennium.pl.

 

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia