Finanse - Aktualności

Nowe warunki „Darmowego Kredytu Gotówkowego” w Getin Banku

0

Getin Bank proponuje klientom zainteresowanym pozyskaniem dodatkowych środków na realizację różnych celów konsumpcyjnych „Darmowy Kredyt Gotówkowy” – na nowych, atrakcyjniejszych warunkach.

Kredyt wyróżnia się wśród innych tego rodzaju produktów swoją elastycznością oraz prostą formułą.

W ramach „Darmowego Kredytu Gotówkowego” można uzyskać do 4 tysięcy złotych. Spłata następuje w równych ratach i może być rozłożona na 10 miesięcy. Minimalna kwota kredytu wynosi 500 złotych.

Umowa kredytu zapewnia klientowi spłatę zobowiązania bez prowizji i oprocentowania oraz bez konieczności zawierania umowy ubezpieczeniowej.

Co to oznacza? Oddanie dokładnie tyle samo, co zostało pożyczone. RRSO to zero procent.

Kto może skorzystać z nowej oferty kredytowej Getin Banku?

Propozycja ta skierowana jest do tych klientów, którzy do tej pory nie mieli żadnych kredytów w Getin Banku – co oznacza zarówno brak kredytu, karty kredytowej (ewentualnie posiadanie jej nie dłużej niż od trzydziestu dni przed dniem złożenia wniosku o „Darmowy Kredyt Gotówkowy).

O kredyt mają możliwość starać zarówno nowi, jak i obecni klienci banku, którzy są zameldowani w Polsce i mogą się wykazać stałymi źródłami dochodu.

Wniosek o przyznanie kredytu można złożyć m.in. za pośrednictwem strony internetowej Getin Banku – następnie, w terminie do 48 godzin, z klientem skontaktuje się konsultant, który przedstawi szczegółowe warunki oferty i zaprosi na spotkanie w placówce.

Wszystkie formalności można zrealizować podczas jednej wizyty w banku. Wymagany dokument to dowód osobisty.

Więcej informacji na temat „Darmowego Kredytu Gotówkowego” na Getinbank.pl.

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia