Finanse - Aktualności

Nowe wzory kart debetowych PKO Banku Polskiego

0

PKO Bank Polski, w związku z obchodzonym stuleciem działalności, wprowadził do swojej oferty nowe wizerunki kart debetowych.

Nowa oprawa graficzna kart jest zgodna z oczekiwaniami klientów, którzy mieli możliwość wyboru spośród propozycji przedstawionych na profilu facebookowym PKO BP.

Kartę z jubileuszowym wizerunkiem może otrzymać każdy posiadacz konta osobistego w PKO Banku Polskim, bez ponoszenia dodatkowych opłat.

Aktualnie użytkowaną kartę debetową można bezpłatnie wymienić na nową, niezależnie od tego, kiedy dotychczas karta była wydana i jaki ma okres ważności.

Klienci mają do wyboru dwie opcje graficzne. Pierwsza utrzymana jest w dominującej kolorystyce polskiej flagi, z popularnym, jubileuszowym motywem liczby 100, oznaczającym stulecie działalności największego polskiego banku.

Drugi wzór to kolaż łączący wizerunki: Naczelnika Państwa, Józefa Piłsudskiego, który w 1919 r. podpisał dekret o powołaniu do życia PKO (wówczas Pocztowej Kasy Oszczędności) oraz rotundy – symbolu banku i głowy robota, który to element symbolizuje sztuczną inteligencję, uznawaną za przyszłość technologii bankowych.

W ten sposób PKO chce zaznaczyć swoją pozycję lidera na rynku nowoczesnych rozwiązań technologicznych w bankowości.

Nowe wzory łączą kluczowe zasady działania PKO Banku Polskiego, bazujące na tradycji i innowacyjności, które razem współtworzą strategię rozwojową firmy.

W lutym 2019 r. – dokładnie w stulecie powołania PKO – przedstawiono cztery propozycje jubileuszowego wizerunku kart debetowych. Projekt spotkał się z dużym zainteresowaniem ze strony klientów – oddano niemal sześć tysięcy głosów i w ten sposób wyłoniono dwa najpopularniejsze wzory kart.

Początkowo zakładano wybór tylko jednego wzoru, ostatecznie zdecydowano się na dwa – z uwagi na minimalną różnicę w liczbie głosów oddanych na obie karty.

Karty z jubileuszowym wizerunkiem można zamawiać w aplikacji mobilnej IKO oraz w serwisie bankowości internetowej iPKO, a także w placówkach banku na terenie całego kraju.

Więcej informacji – Media.pkobp.pl

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia