Strona główna Aktualności Finanse - Aktualności Nowe zasady premiowania za polecanie Kantoru Walutowego Alior Banku
Finanse - Aktualności

Nowe zasady premiowania za polecanie Kantoru Walutowego Alior Banku

0

Alior Bank wprowadził nowe zasady dotyczące programu rekomendacyjnego Kantoru Walutowego. Od teraz uzyskanie premii jest jeszcze łatwiejsze niż dotychczas.

Wszyscy klienci korzystający z oferty Kantoru Walutowego Alior Banku – jeśli wykażą się aktywnością w jego polecaniu swoim bliskim i znajomym – jeszcze szybciej uzyskają premię w wysokości pięćdziesięciu złotych.

Stało się to możliwe dzięki obniżeniu minimalnej sumy transakcji wymiany walut, jaką należy wykonać – do poziomu pięciuset złotych.

Program rekomendacyjny można aktywować używając w tym celu prywatnego kodu znajdującego się w serwisie Alior Banku w zakładce „benefity”. Aby skorzystać z premii należy jedynie podać imię znajomego, któremu zarekomendowaliśmy usługi Kantoru Walutowego oraz jego adres e-mail.

Na ten adres zostanie wysłana wiadomość z zaproszeniem (wiadomość jest wysyłana automatycznie, nie trzeba wykonywać żadnych dodatkowych czynności).

Kod może być przekazany przez użytkownika Kantora Walutowego również w inny, dowolny sposób. Premia w wysokości pięćdziesięciu złotych zostanie wypłacona także wtedy, gdy polecony nowy klient dokona wymiany walut w Kantorze.

Warunkiem niezmiennym jest minimalna kwota tej operacji finansowej – musi ona opiewać na co najmniej pięćset złotych.

To spora różnica – do czasu wprowadzenia zmiany w programie rekomendacyjnym Kantoru Walutowego Alior Banku, premia była wypłacana dopiero przy minimalnej kwocie (równowartości) dwóch tysięcy złotych. Kwotę tę należało „zgromadzić” w ciągu sześciu miesięcy od dnia rejestracji w programie rekomendacyjnym.

Więcej informacji o programie i ofercie Kantoru Walutowego – strona internetowa Aliorbank.pl.

Oceń post