Finanse - Aktualności

Nowość w aplikacji mobilnej Alior Banku – dodawanie kart do płatności mobilnych

0

Alior Bank sukcesywnie rozwija swoją aplikację mobilną – od teraz jest ona jeszcze bardziej funkcjonalna, m.in. dzięki możliwości dodawania kart do płatności mobilnych.

Płatności mobilne, takie jak Google Pay i Apple Pay, są dostępne w ofercie Alior Banku od czasu, gdy „pojawiły” się na rynku polskim – teraz klienci banku mogą dodatkowo korzystać z kart w ramach tych płatności i bezpośrednio z poziomu samej aplikacji mobilnej.

Aby dodać kartę, konieczne jest wykonanie kilku prostych, intuicyjnych kroków. Nie ma już potrzeby dodawania tych usług m.in. za pomocą aplikacji Apple Wallet.

Wszystkie czynności niezbędne dla dodania karty można zrealizować bezpośrednio z poziomu aplikacji mobilnej Alior Banku.

Płatności mobilne dla klientów Alior Banku są dzięki temu jeszcze bardziej szybkie i komfortowe – dla osób posiadających urządzenia mobilne z systemem iOS są to karty dla płatności Apple Pay, dla użytkowników systemu Android – Google  Pay.

Płatności mobilne (podobnie jak inne usługi dostępne z poziomu systemów bankowości mobilnej) cieszą się coraz większym zainteresowaniem ze strony klientów banków na całym świecie, nie inaczej jest również w Polsce.

Wszystkie badania wskazują na dynamiczny trend wzrostowy w zakresie całego obszaru obsługi mobilnej, w związku z tym należy się spodziewać, że serwisy bankowe stworzone z myślą o urządzeniach mobilnych będą równie szybko rozwijane i modernizowane.

Bankowość mobilna Alior Banku pozwala już dziś dokonywać tego rodzaju płatności zbliżeniowo – m.in. za pomocą zegarka Apple Watch, a także online, w sklepach internetowych – na iPadzie i MacBooku Pro z czytnikiem Touch ID.

Więcej informacji na temat serwisu bankowości mobilnej Alior Banku – serwis internetowy – Aliorbank.pl.

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia