Finanse - Aktualności

Nowość w ING Banku Śląskim – płatności powtarzalne BLIK

0

Klienci ING Banku Śląskiego mogą korzystać z płatności powtarzalnych BLIK. ING jako jeden z pierwszych banków na polskim rynku udostępnił taką możliwość – jest ona adresowana do klientów dokonujących płatności za pomocą aplikacji Moje ING mobile.

Dzięki temu komfortowemu rozwiązaniu można łatwo, szybko i bezpiecznie realizować płatności cykliczne, za pośrednictwem cieszącego się coraz większą popularnością BLIKA.

BLIK „powtarzalny” to nowość na rynku – dzięki tej usłudze można łatwiej zarządzać domowym budżetem, którego istotną częścią są cykliczne płatności, takie np. jak rachunki za gaz, prąd, abonamenty, subskrypcje itp.

Korzystanie z powtarzalnych płatności BLIK pozwala realizować zobowiązania finansowe tego rodzaju, nawet wtedy, gdy nie pamięta się dokładnych terminów płatności.

Nowa usługa dostępna w ramach aplikacji Moje ING mobile jest propozycją skierowaną do klientów indywidualnych oraz osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą.

Powtarzalne płatności BLIK są atrakcyjną alternatywą dla kart debetowych czy kart kredytowych. BLIK jest wygodniejszy dla użytkownika, który płacąc, nie musi pamiętać danych karty.

Realizacja operacji za pomocą BLIKA powtarzalnego jest bardzo prosta – wystarczy na stronie danego usługodawcy wybrać płatność BLIK, następnie podać kod, a w kolejnym kroku zatwierdzić płatność w aplikacji Moje ING za pomocą PIN.

Tuż po zatwierdzeniu klient może otrzymać propozycję zapisania cyklu płatności (kwota, częstotliwość, data końca subskrypcji). Jeśli zdecyduje się zaakceptować tę propozycję – kolejne transakcje będą wykonywane w sposób automatyczny.

Aktualnie za pomocą nowej usługi BLIK można np. opłacać abonament w sieci Play. Taką możliwość daje również firma ubezpieczeniowa – Link4. Bank zapowiada, że niedługo do programu dołączać będą sukcesywnie kolejni usługodawcy z różnych branż.

Więcej informacji – Media.ingbank.pl

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia