Finanse - Aktualności

Nowość w ofercie PKO Banku Polskiego – Oficjalna Karta Ekstraklasy

0

W portfelach klientów PKO BP jest ponad dziewięć milionów kart płatniczych. Od lutego 2019 r. do katalogu tego rodzaju produktów dołącza karta szczególna – Oficjalna Karta Ekstraklasy. Takiej karty na polskim rynku jeszcze nie było.

Jest to karta personalizowana, adresowana do fanów polskiej piłki nożnej – a konkretnie klubów grających w Ekstraklasie.

Akcja ma związek z nową rolą PKO Banku Polskiego, który od sezonu 2018/2019 ma status partnera głównego Ekstraklasy S.A.

Od teraz fani szesnastu klubów mogą się cieszyć z posiadania karty płatniczej z wizerunkiem ulubionego klubu piłkarskiego.

A są to: Arka Gdynia, Górnik Zabrze, Jagiellonia Białystok, Korona Kielce, Lech Poznań, Lechia Gdańsk, Legia Warszawa, Miedź Legnica, Piast Gliwice, Pogoń Szczecin, Śląsk Wrocław, Wisła Kraków, Wisła Płock, Zagłębie Lubin oraz Zagłębie Sosnowiec.

Kartę można nabyć w placówkach Banku na terenie całego kraju, jak również za pośrednictwem serwisu internetowego iPKO, na stronie Pkobp.pl oraz w aplikacji IKO.

Zamówienia są możliwe już od 22 lutego 2019 r.

Zarówno władze PKO Banku Polskiego, jak i Ekstraklasy zapowiadają, że jest to pierwsza z serii już planowanych wspólnych inicjatyw, które mają na celu promowanie Banku – jako strategicznego partnera polskiej piłki klubowej, jak i Ekstraklasy.

Akcje mają promować i wspierać rozwój samej ligi, jak również, a może przede wszystkim – młodych talentów piłkarskich. Jest na to spora szansa, ponieważ projekt zakłada współpracę wieloletnią.

Logotyp największego polskiego banku jest obecny na koszulkach wszystkich szesnastu drużyn Ekstraklasy, pojawia się również na stadionach, eksponowany jest także podczas transmisji meczów najlepszej polskiej ligi piłkarskiej.

Więcej informacji – Media.pkobp.pl

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia