Finanse - Aktualności

Oferta depozytowa Idea Banku jedną z najlepszych w 2018 r.

0

Z którym bankiem warto było pomnażać oszczędności w roku 2018? Na pewno z Idea Bankiem – jego oferta depozytowa spotkała się z przychylnym przyjęciem, zarówno ze strony klientów, jak i ekspertów.

Idea Bank okazał się najlepszy w trzech kategoriach rankingu portalu Bankier.pl, który sporządził zestawienie banków najczęściej zajmujących pozycję lidera w całym roku 2018.

Bank został liderem w następujących kategoriach: najtańsze konta osobiste, najlepsze lokaty miesięczne oraz najlepsze lokaty półroczne.

  • najtańsze konta osobiste

Czołowe miejsce tej w mocno „obstawionej” konkurencji zapewniło sobie „Konto idealne”. Klienci docenili możliwość korzystania z rachunku osobistego prowadzonego całkowicie bezpłatnie (bez konieczności spełnienia żadnych dodatkowych warunków). Bezpłatne jest również użytkowanie karty płatniczej związanej z „Kontem idealnym”.

  • najlepsze lokaty miesięczne

Pozycję lidera w tej kategorii dały Idea Bankowi dwa produkty: „Lokata Bezkonkurencyjna PLUS” oraz „Lokata na nowe środki”. Obie, odpowiednio: w maju i w październiku, zapewniły oszczędzającym najwyższy poziom oprocentowania depozytów na rynku – 3,50 proc. rocznie.

  • najlepsze lokaty półroczne

Najlepszą lokatą sześciomiesięczną, wśród lokat na 100 tysięcy złotych, w całym roku 2018, okazała się „Lokata Nr 1”.

Wygrane w powyższych trzech kategoriach prestiżowego rankingu stanowią potwierdzenie słuszności przyjętego przez Idea Bank modelu biznesowego, bazującego na tworzeniu warunków do stałej współpracy z klientami.  Atrakcyjna oferta oszczędnościowa ma być „kluczem” do budowania stabilnych relacji na linii: klient – bank.

Ranking Bankier.pl opiera się na analizie niemal dziewięćdziesięciu zestawień opublikowanych w roku 2018, dlatego daje wiarygodny obraz rynku bankowego w poszczególnych kategoriach produktowych.

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia