Strona główna Aktualności Finanse - Aktualności Oferta specjalna mBanku – „eKonto z premią – edycja zmiana dla Orange Finanse”
Finanse - Aktualności

Oferta specjalna mBanku – „eKonto z premią – edycja zmiana dla Orange Finanse”

0

Już 29 marca 2019 r. kończy się okres, w którym można skorzystać ze specjalnej oferty mBanku: „eKonto z premią – edycja zmiana dla Orange Finanse”. Czas obowiązywania promocji upływa 29 lutego 2020 r.

Oferta jest adresowana do tych klientów, którzy dotychczas byli związani z Orange Finanse. Jeśli na dzień 30 czerwca 2018 r. posiadali oni konto w Orange Finanse i począwszy od 1 stycznia 2016 r. nie posiadali, ani też nie byli współposiadaczami innego rachunku osobistego lub oszczędnościowego w mBanku (o numerach rozliczeniowych podanych w regulaminie promocji).

Aby skorzystać z promocji należy w czasie jej trwania złożyć wniosek, którego przedmiotem będzie zmiana warunków ROR w Orange Finanse na eKonto (taryfa Standard). Zmiana konta wiąże się także z wydaniem nowej karty debetowej.

Konieczne jest również zaakceptowanie treści oświadczeń i zmienionych warunków umowy o prowadzenie rachunków dla osób fizycznych (chodzi o rachunek dla jednej osoby, nie można założyć go  z drugą osobą). Ostatnim warunkiem wzięcia udziału w promocji jest posiadanie statusu aktywnego klienta.

Nagrodą jest premia za transakcje wykonane kartą wydaną do eKonta lub transakcje BLIK w wysokości maksymalnej 150 zł. Ponadto – jest to również jednorazowa premia za wpływ na rachunek do regularnego oszczędzania Moje cele (10 zł). Kolejna premia przyznawana jest za zmianę warunków rachunku (w wysokości 100 zł).

Łączna wartość premii to maksymalnie 260 złotych.

Ponadto mBank gwarantuje niezmienne opłaty od dnia przystąpienia do promocji do dnia jej zakończenia, czyli 29 lutego 2020 r. Bank nie pobiera w tym czasie opłaty za otwarcie i prowadzenie eKonta promocyjnego, za wydanie i użytkowanie karty do konta, za wypłaty z bankomatów, realizowane tą kartą, jak również za wpłaty we wpłatomatach i przelewy internetowe złotówkowe z eKonta.

Więcej informacji na temat promocji – w regulaminie – na stronie mBank.pl.

Oceń post