Finanse - Aktualności

Oferta specjalna w Credit Agricole – Konto dla Ciebie i nawet 300 zł premii

0

Bank Credit Agricole oferuje nawet trzysta złotych premii w ramach trwającej właśnie promocji „Korzyści dla Ciebie 2019”.

Trzysta złotych można otrzymać za przeniesienie konta z innego banku. Jest to bardzo łatwe działanie pod względem formalnym – wystarczy złożyć odpowiednie upoważnienie dla banku i wniosek, którego przedmiotem będzie operacja przeniesienia konta.

Następnie – jeśli chcemy skorzystać z warunków promocyjnych – należy przez trzy kolejne miesiące od przeniesienia zapewnić wpływy na konto w wysokości minimalnej trzy tysiące złotych.

Możliwe jest również zapewnienie niższych kwot – wówczas również premia będzie odpowiednio niższa – np. przy wpływach w wysokości tysiąca złotych miesięcznie, premia gwarantowana wyniesie sto złotych.

Możliwe jest także skorzystanie z innej formy promocji – zwrotu za zapłacone rachunki – jeśli wpłaty będą wykonywane za pośrednictwem konta w Credit Agricole – wówczas można zyskać do trzystu złotych zwrotu.

Przedmiotem promocji mogą być rachunki za energię elektryczną, gaz, telewizję, internet, telefon i wodę. Bank zobowiązuje się zwrócić do 5 proc. za zapłacone faktury.

Łącznie na konto uczestnika promocji może wrócić w ciągu jednego roku nawet trzysta złotych.

Trzysta złotych można uzyskać też z tytułu premii z CAsaver – bank dołoży 50 proc. do zebranej przez klienta sumy zaokrągleń – będzie to nawet 25 zł premii miesięcznie, również przez cały rok.

Aby móc skorzystać z tej premii konieczne jest zasilanie rachunku kwotą minimalną w wysokości tysiąca złotych i dokonanie płatności kartą na łączną sumę trzystu złotych.

W ten sposób promowany jest najpopularniejszy rachunek osobisty w Banku Credit Agricole, czyli Konto dla Ciebie.

Rachunek prowadzony jest za darmo, bank nie pobiera opłat za: wydanie karty wielowalutowej do konta, za wypłaty ze wszystkich bankomatów na terenie Polski, za przelewy Elixir realizowane za pośrednictwem serwisu internetowego i aplikacji mobilnej CA24 Mobile.

Więcej informacji o promocji – Credit-agricole.pl

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia