Strona główna Aktualności Finanse - Aktualności Oszczędzaj wiosną! Lokata SGB w promocyjnej loterii
Finanse - Aktualności

Oszczędzaj wiosną! Lokata SGB w promocyjnej loterii

0

Spółdzielcza Grupa Bankowa i banki wchodzące w jej skład zapraszają do udziału w najnowszej promocji – w jej ramach prowadzona jest wiosenna loteria. Z oferty mogą skorzystać klienci, którzy zdecydują się na założenie Lokaty SGB.

Loteria ruszyła 1 kwietnia i potrwa do 28 czerwca 2019 r. W tym czasie należy założyć lokatę. Warunkiem wzięcia udziału w promocji jest zdeponowanie na rachunku lokaty kwoty minimalnej w wysokości pięciuset złotych. Nie można również zakończyć lokaty przed upływem okresu umownego.

Nagrodą główną w wiosennej loterii Grupy SGB jest samochód – Ford Focus Titanium. Na uczestników loterii czeka również wiele innych atrakcyjnych nagród. Są to między innymi: rowery Kross Hexagon i Kross Lea, grille gazowe Landmann, walizki Wittchen oraz wieże hi-fi Panasonic.

Lokatę można założyć na okres trzech lub sześciu miesięcy.

Warto zauważyć, że wielokrotność kwoty minimalnej (500 zł) zwiększa szanse na wygraną.

Promocyjną lokatę można założyć w każdej placówce banku spółdzielczego należącego do Spółdzielczej Grupy Bankowej. Tam również więcej informacji na temat Wiosennej Loterii Lokaty SGB.

Na stronie internetowej SGB udostępniono także formularz kontaktowy – wystarczy go uzupełnić i wysłać, a doradca bankowy skontaktuje się z klientem zainteresowanym ofertą.

Loteria zostanie rozstrzygnięta w styczniu 2020 r.

Szczegółowe informacje na temat loterii, lista banków biorących udział w akcji oraz regulamin promocji dostępne są również na stronie internetowej Grupy SGB – Lokatasgb.pl.

Oceń post