Strona główna Aktualności Finanse - Aktualności „Pensja na już” – dla posiadaczy kont osobistych w ING
Finanse - Aktualności

„Pensja na już” – dla posiadaczy kont osobistych w ING

0

ING Bank Śląski ma w swojej ofercie atrakcyjne rozwiązanie, adresowane do klientów indywidualnych, którzy posiadają aktywny rachunek osobisty. Usługa rekomendowana jest hasłem „Pensja na już”.

Różnorodnej ofercie najpopularniejszych produktów bankowych, jakimi są konta osobiste, towarzyszy rozwiązanie, które może się okazać istotne w sytuacji, gdy na rachunku klienta nie pojawiła się jeszcze pensja, chciałby on natomiast szybko sfinansować różne cele i oczekiwanie na wpływ może przeszkodzić zrealizowaniu takich transakcji.

„Pensja na już” może być skuteczną odpowiedzią na takie zapotrzebowanie.

Aktywowanie tej usługi pozwala uzyskać środki na poczet przyszłej pensji, nawet na piętnaście dni przed datą realizacji comiesięcznego przelewu na konto w Banku ING.

„Pensję na już” przygotowano z myślą o klientach indywidualnych i dotyczy ona tylko kont osobistych.

Bank daje klientowi dużą dowolność w kwestii wykorzystania środków pochodzących z „Pensji na już”.

Dzięki tym środkom można na przykład sfinansować różnego rodzaju płatności, nieoczekiwane wydatki, np. związane z awariami, za pomocą pozyskanych w ramach programu środków klient może też np. skorzystać z okazyjnych ofert typu „last” itp.

Czym jest „Pensja na już” pod względem formalnym?

To rodzaj nieoprocentowanego limitu zadłużenia w koncie, który jest udzielany na okres piętnastu dni w kwocie minimalnej 500 złotych i maksymalnej 3,5 tysiąca złotych.

Bank pobiera opłatę jednorazową za udzielenie „Pensji na już” – wynosi ona 40 złotych.

Wniosek w tej sprawie można złożyć w serwisie Moje ING, a także za pośrednictwem serwisu telefonicznego – Contact Center i we wszystkich oddziałach ING Banku Śląskiego na terenie całego kraju.

Na stronie internetowej banku, a dokładniej – na jego profilu w serwisie YT można znaleźć film instruktażowy pokazujący  dokładnie jak korzystać z „Pensji na już”. Adres: Youtu.be/44dwrqA-97U

Więcej informacji na temat programu znaleźć można też na stronie – Media.ingbank.pl.

Oceń post