Finanse - Aktualności

Pożyczka dla przedsiębiorców – oferta specjalna ING Banku Śląskiego

0

ING Bank Śląski zaprasza przedsiębiorców do skorzystania z oferty specjalnej, w ramach której proponuje pożyczkę wraz z innym produktem kredytowym – może to być na przykład karta kredytowa.

W takim przypadku klient może liczyć na uzyskanie atrakcyjnych warunków kredytowania – otrzyma pożyczkę bez prowizji i z obniżoną marżą, która wyniesie 4,9 proc.

Promocja jest aktualna przez cały kwiecień 2019 r.

Pożyczkę w ramach oferty specjalnej otrzymają również ci klienci, którzy mają już inny produkt w ING – np. kartę kredytową, linię kredytową czy leasing. O pożyczkę na warunkach promocyjnych mogą także wnioskować ci przedsiębiorcy, którzy zdecydują się na konsolidację pożyczek i kredytów zaciągniętych w innych bankach.

Bank oferuje pożyczki niezabezpieczone w różnych wariantach – są to:

  • pożyczka w kwocie poniżej 100 tysięcy złotych – z marżą 6,9 proc. w stosunku rocznym i z prowizją za jej udzielenie – zero procent, ewentualnie – z marżą 5,9 proc. w stosunku rocznym i z prowizją za jej udzielenie w wysokości 2,5 proc.;
  • pożyczka w kwocie od 100 tysięcy złotych – z marżą 5,9 proc. w stosunku rocznym i prowizją zero procent albo z marżą 4,9 proc. i prowizją 2,5 proc.

Wniosek można złożyć w oddziałach ING Banku Śląskiego na terenie całego kraju, u doradcy mobilnego albo pośrednika finansowego. Klienci prowadzący firmę w ramach jednoosobowej działalności gospodarczej mogą złożyć wniosek także za pośrednictwem systemu bankowości internetowej Moje ING i strony internetowej Ingbank.pl.

Więcej informacji na temat promocji – na stronie internetowej: Ing.pl/male-firmy

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia