Finanse - Aktualności

Pożyczka Ekspresowa w Banku Pekao SA – oferta na pierwsze dni marca 2019 r.

0

Pożyczka Ekspresowa jest jednym z najpopularniejszych produktów oferowanych przez Bank Pekao SA. Zaproponowano właśnie najnowszą edycję pożyczki, obowiązującą w pierwszych dniach marca 2019 r., dokładnie: od 1 do 6 marca.

Z jej szczególnych warunków można skorzystać, składając wniosek o udzielenie Pożyczki Ekspresowej w oddziałach Banku na terenie całego kraju, za pośrednictwem serwisu internetowego Pekao.com.pl lub Pekao24.

Środki pochodzące z pożyczki nie mogą być przeznaczone na spłatę wcześniejszych zobowiązań finansowych w Banku Pekao S.A. Można natomiast za jej pośrednictwem skonsolidować kredyty i pożyczki zaciągnięte w innych bankach.

Proponowana rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) może wynieść (przy określonych warunkach – szczegółowe informacje na stronie Banku) nawet 14,55 proc.

Bank gwarantuje możliwość spłaty pierwszej raty Pożyczki Ekspresowej dopiero w trzecim miesiącu kalendarzowym, następującym po miesiącu, w którym środki z pożyczki zostały wypłacone.

Jeśli pożyczkobiorca chce spłacać raty od razu – ma również taką możliwość. Należy pamiętać, że zgodnie z regulaminem Pożyczki Ekspresowej, odsetki od kapitału naliczane są od dnia wypłaty środków.

Pożyczka jest dostępna dla wszystkich klientów, także tych, którzy nie posiadają aktywnego konta osobistego w Banku Pekao SA.

Maksymalna kwota pożyczki to 150 000 złotych. Okres kredytowania – do ośmiu lat.

Pożyczka Ekspresowa może być udzielona z ubezpieczeniem.

Pożyczkobiorca ma możliwość samodzielnego wyboru dnia spłaty rat.

Więcej informacji na temat najnowszej edycji Pożyczki Ekspresowej – na stronie Banku – Pekao.com.pl.

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia